• Головна
  • Помер викладач рівненського вишу (ФОТО)
14:31, 4 березня
Надійне джерело

Помер викладач рівненського вишу (ФОТО)

Помер викладач рівненського вишу (ФОТО)

2 березня пішов з життя В'ячеслав Іванович Гаращенко – викладач Національного університету водного господарства та природокористування. Чоловік тривалий час боровся із онкологією.

Як повідомляє сайт університету, чоловікові був 71 рік. Він перебував на посаді доцента кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій.

Багато років педагог був завідувачем кафедри хімії та фізики. Також він кандидат технічних наук, Заслужений винахідник України, лауреат премії України в галузі науки, техніки і виробництва.

Прощання з В'ячеславом Івановичем відбудеться у суботу, 6 березня, о 13.00 в нижньому храмі Свято-Покровского собору за адресою м. Рівне, вул. Соборна, 6.

В'ячеслав Іванович народився 14 липня 1949 року в с. Підлісне Олександрівського району Кіровоградської області у сім’ї вчителів. У 1971 році закінчив Харківський інститут механізації і електрифікації сільського господарства та отримав кваліфікацію інженера-електрика. З 1971 по 1975 роки працював викладачем спеціальних дисциплін Брацлавського сільськогосподарського технікуму. З 1975 по 1976 рік – молодший науковий співробітник Вінницького Політехнічного інституту.

Починаючи з 1976 року його доля була пов’язана з Національним університетом водного господарства та природокористування (тоді – Українським інститутом інженерів водного господарства, УІІВГ), де з 1976 по 1979 рік він працював старшим науковим співробітником науково-дослідного сектору, а згодом пройшов шлях від асистента кафедри фізики до завідувача об'єднаної кафедри хімії та фізики. З 1 вересня 2020 року був переведений на посаду доцента кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій.

В’ячеслав Іванович − автор понад 400 наукових праць та 45 патентів іноземних держав. За роки роботи в університеті своєю невтомною працею, високим професіоналізмом, наполегливістю й мудрістю заслужив повагу та авторитет серед колег та студентів.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

#помер викладач #НУВГ #співчуття #новини Рівного
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...