Якісне та дбайливе лікування зубів у Рівному

Здорова красива усмішка – це та річ, яку ми особливо не помічаємо, коли вона є, але щиро переймаємося, коли немає. На жаль, нині людей із цілковито здоровими зубами, які жодного разу не зверталися до стоматолога, фактично немає. Водночас, і медицина не стоїть на місці. Тож майже всі проблеми, повязані із зубами, можна вирішити, завітавши до стоматологічної клініки.

Рівненська стоматологічна поліклініка TE-МA Dent уже багато років приймає пацієнтів із різноманітними проблемами та блискавично їх вирішує. У поліклініці надають широкий спектр стоматологічних послуг, серед яких лікування зубів дорослих та дітей, відбілювання, а також протезування. Під час першого прийому лікар огляне порожнину рота та підбере оптимальну програму лікування. До слова, оснащення стоматологічної поліклініки дозволяє не виходити за її межі та зробити всі необхідні процедури на місці.

Якісне та дбайливе лікування зубів у Рівному, фото-1 Якісне та дбайливе лікування зубів у Рівному, фото-2

Лікування зубів, відбілювання та протезування здійснюється із використанням якісних та перевірених часом матеріалів від визнаних вітчизняних та закордонних виробників.

Якісне та дбайливе лікування зубів у Рівному, фото-3

Також тут ви знайдете універсального стоматолога для всієї сім’ї, адже дбайливі лікарки та медсестри знайдуть підхід як до дорослого пацієнта, так і до дитини. Тож ваше чадо не буде боятися «страшного» стоматолога та не вередуватиме, коли необхідно буде зробити візит до лікаря.

Якісне та дбайливе лікування зубів у Рівному, фото-4

У роботі лікарі-стоматологи застосовують новітні досягнення світової стоматології, використовуючи інноваційні методики лікування та сучасні матеріали.

Дізнатися додаткову інформацію та записатися на прийом можна за номерами телефонів:

Власик Тетяна Василівна 097 434 42 76,

Власик Марія Василівна 067 393 24 95.

Адреса:

м. Рівне, вул. Гагаріна, 45, район автовокзалу «Чайка».

Графік роботи:

З понеділка по п’ятницю з 9.00 до 20.00.

Якісне та дбайливе лікування зубів у Рівному, фото-5
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі