13:55, 2 липня 2020 р.
Надійне джерело
50 порушень правил рибальства зафіксували на Рівненщині протягом менше місяця
У період з 18 по 30 червня 2020 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 50 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, було складено п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 38 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). Оформлено сім актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно яких вилучено 20 кг водних біоресурсів та 31 од. заборонених знарядь лову.
«Загалом, у порушників конфісковано 3 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 2 397 грн. П’ять справ передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності» - повідомив заступник начальника Управління Держрибагентства у Рівненській області Олександр Новак.
Для прикладу, 23 червня під час проведення рибоохоронного рейду, державними інспекторами викрито громадянина, який знаходився на березі р. Случ з забороненим знаряддям лову – «екраном». Інцидент стався, поблизу м. Сарни Сарненського району Рівненської області.
25 червня рибпатрульні на березі водоймі, поблизу с. Лозки Володимирецького району викрили місцевого жителя, який мав намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – одною лісковою сіткою.
Проте, завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, порушники не вистигли завдати шкоди рибному господарству. На осіб було оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.
З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками відомства активно ведеться масово-роз’яснювальна робота серед населення області.
Рівненський рибоохоронний патруль вдячний місцевим жителям за активну позицію, небайдужість до рибної галузі та допомогу у збереженні водних біоресурсів. В Управлінні Держрибагентства у Рівненської області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 540-53-90. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби – прохання повідомляти за вказаним номером телефону.
Довідкова інформація
Розрахунок за незаконне добування інших водних біоресурсів здійснюється відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. №1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за одну незаконно виловлену особину лин - 119 грн.
За інформацією Рівненського рибоохоронного патруля
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Спецтема
Оголошення
19:19, 3 грудня
11:13, 27 листопада
15:49, 5 травня 2023 р.
live comments feed...