• Головна
  • Доходи бюджету Рівненщини за останній рік зросли на 112%, - начальниця департаменту фінансів РОДА
17:30, 11 березня 2020 р.
Надійне джерело

Доходи бюджету Рівненщини за останній рік зросли на 112%, - начальниця департаменту фінансів РОДА

Доходи бюджету Рівненщини за останній рік зросли на 112%, - начальниця департаменту фінансів РОДА

На найближчій сесії Рівненської обласної ради депутати планують розглянути звіт про виконання бюджету області за 2019 рік. Проект документу в ході засідань постійних комісій депутатам представила начальник департаменту фінансів облдержадміністрації Лідія Біляк.За словами фінансиста, власні доходи загального фонду бюджету Рівненщини торік перевищили 813 млн.грн. У порівнянні з 2018 роком вони зросли на 112 відсотків або 88,804 млн.грн.

Основним джерелом наповнення скарбниці області, а це понад 703 млн.грн. або86,5 відсотків загального обсягу власних доходів, залишаються відрахування податку на доходи фізичних осіб. Найбільшу частку в надходженнях ПДФО забезпечують підприємства та установи Рівного. Це, зокрема, ПАТ «Рівнеазот», АТ «Укрзалізниця», управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, Національний Університет водного господарства та природокористування, Рівненський гуманітарний університет. Трохи менше складають надходження від зведених бюджетів районів та платників ОТГ.

6 відсотків у структурі власних доходів обласного бюджету склав податок на прибуток підприємств - це 50,6 млн.грн. Основними платниками цього податку є, зокрема, ПрАТ «КОНСЮМЕРС-СКЛО-ЗОРЯ», ПАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО», ТОВ «ВИСОКОВОЛЬТНИЙ СОЮЗ – РЗВА», АТ «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЗАВОД СКЛОВИРОБІВ» та інші.

Відрахування рентних платежів за спеціальне використання води та користування надрами в сумі склало 30,5 млн.грн. або 4 відсотки від усіх надходжень.

Плати за ліцензії надійшло понад 2 відсотки або 20,4 млн.грн., більшість суми – за право роздрібної торгівлі алкоголем та тютюновими виробами.

Також 1,126 млн.грн. надійшло до обласного бюджету від орендної плати за користування майном, яке перебуває в комунальній власності. Понад половину цих надходжень забезпечили підприємства галузі медицини.

Лідія Біляк також зауважила, що крім власних доходів, у 2019 році на рахунок обласного бюджету із загального фонду державного бюджету в повному обсязі надійшли базова дотація (100,3 млн.грн.), додаткова дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я ( 609,3 млн.грн.) та понад 10 млн.грн. стабілізаційної дотації.

Сума отриманих субвенцій склала 4872449,2 тис.грн.

Також, за підсумками 2019 року Рівненщина в повному обсязі отримала субвенції з державного бюджету на виконання державних програм соціального захисту населення – відповідно до проведених нарахувань пільг, субсидій і допомог, зазначається у Звіті.

За матеріалами Рівненської обласної ради

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #доходи #бюджет #зростання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...