• Головна
  • Які рішення були прийняті на засіданні Здолбунівської райради
12:30, 27 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Які рішення були прийняті на засіданні Здолбунівської райради

Які рішення були прийняті на засіданні Здолбунівської райради

26 лютого відбулося засідання сорок другої сесії Здолбунівської районної ради 7 скликання.

На сесії було розглянуто ряд важливих для розвитку Здолбунівського району питань, зокрема про виконання Програми економічного та соціального розвитку у 2019 році та відповідної Програми на 2020 рік; про виконання районного бюджету;про організацію та проведення громадських робіт у районі; про забезпечення пожежної безпеки, а також про пільгове забезпечення ліками громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи та інше. Про це повідомляють у Здолбунівській РДА.

Що стосується питання виконання Програми економічного та соціального розвитку у 2019 році то варто зазначити, що заходи, спрямовані на реалізацію пріоритетних завдань в цілому були виконані.

Розглядалося на сесії і питання виконання районного бюджету. За інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації Володимира Нечипорука надходження доходів (без урахування трансфертів) до зведеного бюджету Здолбунівського району за 2019 ріку склали – 209429,9 тис грн, при затверджених призначеннях на рік – 198676,9 тис грн, що становить 105,4 %, з них до міського, селищного та сільських бюджетів – 77786,1 тис грн, або 37,1% загального обсягу надходжень до зведеного бюджету району. Порівняно з 2018 роком ріст надходження доходів (без урахування трансфертів) до зведеного бюджету Здолбунівського району становить 42878,5 тис грн, тобто 125,7 %. Всі місцеві бюджети забезпечили виконання плану по надходженню доходів (без урахування трансфертів) за 2019 рік.

На кінець звітного періоду (2019 року) відсутня заборгованість за видатками місцевих бюджетів. Залишок коштів на рахунках відповідних бюджетів обліковується в сумі 22 677 тис. грн., що є додатковим фінансовим ресурсом для забезпечення стабільного виконання бюджету у 2020 році.

Важливим є затвердження програми організації та проведення громадських робіт у районі на 2020 рік. Основними завданнями даної програми є створення у Здолбунівському районі тимчасових робочих місць та вирішення проблеми дефіциту робочої сили в інтересах територіальних громад району та матеріальної підтримки безробітних. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для її реалізації становить 360,00 тис.грн., з них: 180,00 тис.грн.-кошти районного бюджету та 180,00 тис.грн.- кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Також на сесії було затверджено ряд програм, реалізація яких буде спрямована на забезпечення економічного зростання у господарському комплексі району, стабільного функціонування соціальної та гуманітарної сфер, поліпшення умов та підвищення безпеки життєдіяльності населення Здолбунівщини.

Варто зазначити, що усі проєкти рішень, які були подані Здолбунівською райдержадміністрацією на розгляд та затвердження сесією районної ради, були підтримані депутатами.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/

Наш VIBER: +380638943964

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #Здолбунів #засідання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...