Прокуратура змусила Дубровицького забудовника сплатити 62 тисячі грн пайового внеску

Належна інженерно-транспортна та соціальна інфраструктура є необхідною умовою розвитку регіону. Джерелом для бюджетного фінансування потреб розвитку інфраструктури населеного пункту є пайова участь замовників об’єктів будівництва, яка полягає у сплаті ними до місцевого бюджету коштів у визначеному відповідно до закону розмірі.

Разом з тим, Сарненською місцевою прокуратурою встановлено факт  невиконання фізичною особою обов’язку взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території Дубровицького району, у наслідок чого бюджет територіальної громади недоотримав понад 62 тис. грн. 

У зв’язку з цим, прокуратура пред’явила позов в інтересах Людинської сільської ради Дубровицького району про стягнення  із забудовника  збитків  у формі упущеної вигоди на суму понад 62 тис. грн.

Однак у задоволенні позовних вимог прокуратури суд першої інстанції відмовив.

Не погодившись із таким рішенням суду, принципово відстоюючи правову позицію, прокуратура Рівненської області оскаржила його в апеляційному порядку.

За результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури, законність її вимог підтвердив Рівненський апеляційний суд, який скасував попереднє незаконне судове рішення та постановив нове, яким позов Сарненської місцевої прокуратури задовільнив у повному обсязі.

Таким чином, завдяки наполегливій та послідовній позиції органів прокуратури Рівненщини бюджет територіальної громади поповниться на суму понад 62 тис. грн. коштів пайової участі у створенні та розвитку інфраструктури населеного пункту Людинської сільської ради Дубровицького району.

Рівненщина прокуратура змусила сплатити Дубровицького забудовника 62 тисячі грн пайового внеску
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі