![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
15:35, 26 вересня 2019 р.
Рівненський суд заарештував матір двох дітей за збут наркотиків
![Рівненський суд заарештував матір двох дітей за збут наркотиків Рівненський суд заарештував матір двох дітей за збут наркотиків](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Рівному місцева прокуратура висунула підозру 30-річній жительці Рівного через незаконне придбання, зберігання та збут заборонених речовин, повідомляють у “Рівне вечірнє”.
Факти незаконного збуту психотропної речовини “Метамфетамін” у травні та вересні задокументували правоохоронні органи.
Як повідомляють у Рівненській прокуратурі, підозрювана залишала товар для продажу у домовленому з покупцем місці, а виручку забирала через інтернет-менеджера.
Читайте також: У Рівному 28-річна жінка торгувала наркотиками
25 вересня Рівненський міський суд обрав для жінки запобіжний захід - домашній арешт. За вчинені злочини їй загрожує від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі розслідування триває.
Читайте нас в телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...