• Головна
  • Вступна кампанія в розпалі: який із ВУЗів Рівненщини лідирує за кількістю заяв?
15:55, 18 липня 2019 р.
Надійне джерело

Вступна кампанія в розпалі: який із ВУЗів Рівненщини лідирує за кількістю заяв?

Вступна кампанія в розпалі: який із ВУЗів Рівненщини лідирує за кількістю заяв?

На початку липня стартувала вступна кампанія. До кінця подачі електронних заяв для випускників шкіл залишилося лише 4 дні. Отож, ми й поцікавились, який  вищий навчальний заклад Рівненщини лідирує в “ перегонах”.

Близько 10 тисяч заявок на отримання ступеня бакалавра вже подали абітурієнти до Рівненських ВУЗів.

У Рівненському  державному гуманітарному університеті 5040 заяв. Він і лідирує у перегонах. Рейтинг спеціальностей очолює дошкільна освіта - 368. Їй поступається спеціальна освіта - 269 заяв. Ну а  замикає перелік філологія (германські мови та літератури) - 204.

У Національному університеті водного господарства близько 4810 заяв. Навчатись на спеціальності “Право” виявило бажання 221 абітурієнт.  На другому місці  менеджмент - 114. Геодезія та землеустрій мають 104 заявки.

Національний університет “Острозька академія” отримав  2615 заяви. Найпопулярнішою виявилась спеціальність “Філологія (германські мови та літератури) - 399. На другому місці право - 346. На спеціальність “Міжнародні відносини” вже подало 204 абітурієнти.

До Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука абітурієнти подали 1171 заяву.  Тут найпопулярніший менеджмент, право та маркетинг.

Ну, а ми тим часом нагадуємо всім абітурієнтам: прийом заяв на місця державного замовлення триває до 18 години 22 липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівненщина #РДГУ #Острозька академія #МЕГУ #НУВГП #вступ 2019 #абітурієнти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...