• Головна
  • Скільки коштує сільський голова
Промо
13:00, 19 червня 2019 р.
Надійне джерело

Скільки коштує сільський голова

Промо
Скільки коштує сільський голова

Коли в Україні почалась реформа децентралізації, більшість покладала надії на покращення життя в малих селах. Мало хто міг подумати, що аргументи законотворців «залишити більше грошей на місцях», набуде зовсім іншого значення. На практиці це призвело до покращення життя окремих місцевих очільників.

Які ж кошти отримують місцеві голови об’єднаних громад? Окрім посадового окладу, керівники органів місцевого самоврядування отримують щомісячні надбавки за вислугу років, за високі досягнення в роботі та премії. Саме останній пункт і є найбільш цікавим. Адже розмір премії ніяким чином не обмежений. Таким чином, хтось може собі нарахувати і 200% премії. От і виходить, що в зарплатних відомостях цифри ростуть, як гриби після дощу. І це в той самий час, коли переважна більшість сільського населення або їздять «на заробітки», або безробітні, або перебиваються сезонними роботами.  

Так, голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов за 13 місяців на посаді голови громади отримав більш як 438 тисяч доходу. А це – більше 33 тисяч гривень в місяць. А ще ж попереду літо, то і додаткові «оздоровчі» та «відпускні» поповнять сімейний бюджет очільника села. І це все на фоні того, що технічні працівники освітніх закладів на території громади не отримали жодних премій саме з подачі Миколи Шустова (детальніше про це вже писала рівненська преса https://www.0362.ua/news/2409634/decentralizacia-ci-uzurpacia-v-oleksandrijskij-gromadi). Саме це і обурює мешканців. На фоні того, що голова виписує собі премії, люди сидять «на мінімалці». Не забуває Микола Шустов покращувати добробут і «обраних» працівників сільради. Так, головний спеціаліст – інспектор праці Петро Горошко, якого звинувачують у частій відсутності на робочому місці, отримує більше 12 тисяч в місяць. Здавалося б, важко заперечити, що людям платити треба достойно. Але ж хай і робота робиться, а не лише скандали.  

Своїми доходами Микола Шустов випереджає і своїх сусідів. Так, голова Клеванської ОТГ Дмитро Жовтянський отримує менше 24 тисяч в місяць. І це при тому, що в Клеванській ОТГ є багато підприємств, тож і з наповненням бюджету там справи зовсім інші.

Мабуть Микола Шустов хоче «дотягнути» до зарплати міського голови Рівного Володимира Хомка, який отримує в середньому більше 51 тисячі в місяць. Хоча кінець року не скоро. І, цілком імовірно, що побачивши декларацію Миколи Шустова за 2019 рік, ми зможемо знову дивуватися матеріальному зростанню голови Олександрійської громади…

Редакція сайту може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. 

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олександрійська ОТГ #Шустов #Хомко #заробітна плата #доходи #реформа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...