• Головна
  • Розпашні ворота в Рiвному: як виготовити розпашні ворота своїми руками
Новини компаній
11:00, 20 лютого 2019 р.

Розпашні ворота в Рiвному: як виготовити розпашні ворота своїми руками

Новини компаній

https://lh4.googleusercontent.com/Js42YGs9tbXKmXyszSm1FOSsiAB4MnREJVazAk9CCskNbr5s5UR2826ZLagO2vxEdLmpCzri7ZLlcfep6JoJrM2TuvgtyKNkxD5oiLJd848oxyY2EZ-deg1AmEaL7QZmq7lWHWTh

Розпашні ворота в приватних будинках в Рiвному – поширене явище. Все тому, що такі ворота недорого встановити, так як для їх виготовлення не потрібно докупляти додаткові комплектуючі. Такий тип конструкції передбачає наявність двох стулок, які можуть відкриватися як всередину, так і назовні двору.

Переваги:

  • Ворота чудово підходять для двору з вузькою ділянкою.

  • Дуже дешеві у виготовленні.

  • Прості у експлуатації.

Недоліки:

  • Взимку необхідно буде очищати від снігу проїзд для відкривання.

  • Їх дещо довше та важче відкривати.

Як встановити розпашні ворота

Змонтувати ворота можна або за допомогою спеціалістів, або самому. За послуги монтажників необхідно буде сплатити приблизно 10 000 грн. Якщо встановити самому – ці гроші можна буде витратити на придбання автоматики (та дещо потрібно буде додати).

https://lh6.googleusercontent.com/OZ33LSmp8BmtljEc2tFAiGqUnm_c8GN_QBMfwPO5p6tkzU67DsI982izpRgx0jACZefsbfRPyXCXlVbgljfkg5L8zjx5HbR6H9J25dl2BhOQH_FRv52l8heXeFY3U8ojhUWVzVF4

Фурнітура для відкатних воріт представлена на сайті компанії Vorotnet

Сам процес створення розпашних воріт не дуже складний, з ним впорається будь-хто. Головне мати хоча б якийсь досвід роботи з інструментами типу шуруповерта та зварювального апарату. Та якщо досвіду роботи зі сваркою немає – це не проблема, на декілька годин можна найняти зварювальника.

Давайте розглянемо, які кроки необхідно вжити для того, щоб змонтувати такі ворота.

Весь процес можна поділити на етапи:

  • Підготовчий;

  • Кладка стовпів;

  • Створення стулок;

  • Встановлення воріт.

На першому етапі потрібно підготувати місце під стовпи і стулки – очистити від всього непотрібного. Також заздалегідь підготуємо всі металеві деталі – очищуємо від іржі та ґрунтуємо. Далі викопуємо дві ями під серцевини стовпів. Вони повинні бути глибиною не менше, ніж глибина промерзання грунту взимку.

У викопані приямки насипаємо суміш піску та щебню так, щоб вона покрила близько 20 см дна. Встановлюємо профільні труби (серцевини), вирівнюємо їх вертикально, а потім бетонуємо. Бетон повинен застигнути та настоятися, тому залишаємо його в такому виді на тиждень-два.

Коли бетон застигне та настоїться можна приступати до обкладання серцевин цеглою. В процесі необхідно в структуру стовпів додати по три металеві кутики для приварювання нащілинників, до яких і будемо кріпити стулки. Також необхідно передбачити монтажні пластини для автоматики, навіть якщо в даний час ви її не плануєте. Згодом вони знадобляться. Перед цим потрібно визначитися в який бік буде відкриватися стулка – всередину двору чи назовні. Від цього залежить місце розташування пластин.

Зварити стулки дуже просто. Один із найпростіших способів – зварити каркас з профільних труб та обшити його профнастилом. Також як матеріал для обшивання можна використати фільонки, дерево та ковані елементи. Все залежить від ваших уподобань.

Не забувайте перед зварювальними роботами очистити метал від іржі та покрити антикорозійним засобом.

Також після збору каркасу його можна пофарбувати.

Залишилося тільки встановити ворота. Приварюємо до закладних пластин на стовпах профільні труби – нащілинники. Далі до них і до стулок прикріплюємо петлі. Нам залишилося тільки навісити стулки на їх місця та перевірити правильність ходу воріт.

Автоматизація воріт

На багато приємніше відкривати ворота не виходячи з автомобіля. Тим паче, коли на вулиці холодно або йде дощ. Тому все частіше люди встановлюють автоматику. Вона коштує не так уже й дорого.

Також позитивним моментом – взимку коли насипе багато снігу вам не потрібно буде розчищати проїзд, щоб відкрити ворота, приводи мають достатню потужність, щоб відкрити ворота в таку погоду без проблем.

https://lh4.googleusercontent.com/SqEzIK9PZ7rE6G1M8ZGCjCNsI5wGVazJ5BZQFpQSNPyiwL70FIczKqOeNFkq4EGCyv22raPwcKocSK5d7VN0jSXwjfbufHZluO2UBOwEiIGKCBQZKutuQSadPxsvKkAna_qz-IVk

Головне правильно обрати автоматику, врахувавши усі параметри: вагу та розмір воріт, дію додаткових навантажень – сильний вітер, налипання на стулки снігу, намерзання льоду.

https://lh5.googleusercontent.com/GEHRZ1OVl5m3v7VjgC3xjl4qE3_wcpE_hXzLsbq9_Cf8jfyDeMw67NkOEocqDLcyVrqohYDQTTFeqbdbox-AwQsOSZoTDugIuNg6bqfp4_uA1PSb58MeLyhmKl1tPfFUAAMBjV0S

Весь каталог автоматики вы можете переглянути безпосередньо на сайті компанії VOROTNET

Потужності приводу повинно вистачати, щоб він не працював на межі можливостей.

Краще брати з запасом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...