• Головна
  • До 11 вересня ще можна подати заявку на енергоефективний конкурс
10:20, 24 серпня 2017 р.

До 11 вересня ще можна подати заявку на енергоефективний конкурс

З 28 проектів рада обласного конкурсу з енергоефективності затвердила 15.

Співфінансування з обласного бюджету становить 1,819 млн гривень, загалом загальна сума із внеском місцевих бюджетів – 4,6 млн гривень.

На конкурс подавалися проекти, спрямовані на підвищення енергоощадних заходів в установах, що утримуються із місцевих бюджетів. Таким чином, будівлі будуть оснащені сучасними тепловими лічильниками, сучасними  електричними плитами, впроваджені інші заходи з використанням енергозберігаючих технологій.

Разом з тим, у зв’язку з економією коштів до 11 вересня ще можна подати заявку на обласний конкурс проектів з енергоефективності.

Заяви на участь у конкурсі та документи приймає департамент ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА (м. Рівне, вул. І.Вишенського (Білякова), 4А, каб. 402-403).

На конкурс подаються проекти із позитивними висновками державної експертизи проектно-кошторисної документації, за умови підтвердження співфінансування цих проектів з місцевих бюджетів. Також обов’язково потрібно розрахувати строк їх окупності.

Нагадаємо, цьогоріч на обласну програму енергоефективності в обласному бюджеті передбачено 7,67 мільйонів гривень.

За результатами конкурсного відбору І етапу відібрано 39 проектів з енергоефективності, ІІ етапу - 15 проектів, які будуть реалізуватись в поточному році відповідно до обласної програми енергоефективності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#енергоефективність #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...