За останню добу через нехтування власною безпекою поблизу залізничних об’єктів троє молодиків отримали електротравми

Впродовж останньої доби через нехтування правилами безпеки на залізниці троє сторонніх молодих чоловіків отримали електротравми, двоє з них – зі смертельним наслідком.
Так, сьогодні, 4 серпня, на станції Вишневе, що на Київщині, 17-річний хлопець виліз на вагон-зерновоз і був смертельно уражений електричним струмом. Залізничники викликали поліцію та швидку медичну допомогу. Обставини випадку з'ясовуються.
А 3 серпня на колії поблизу станції Гречани на вагоні-зерновозі виявили 19-річного хлопця з ознаками ураження електричним струмом. Пізніше було з’ясовано, що двоє молодих людей ішли по пішохідному мосту. Один із них вирішив з пішохідного мосту спуститися на дах вагона, але при цьому був уражений електричним струмом та впав на дах вагона. Працівники станції викликали швидку медичну допомогу, потерпілого було доправлено до лікарні в Хмельницький.
Також 3 серпня поблизу станції Заоскілля, що на Харківщині, смертельні травми отримав 24-річний чоловік. Він з невідомих причин піднявся на дах вагона-зерновоза та був уражений електричним струмом контактної мережі. Випадок розслідується.
Загалом станом на 3 серпня 2017 року через порушення правил безпеки громадян на залізничному транспорті, у тому числі при спробі крадіжок майна та вантажів на об’єктах залізничного транспорту отримали травми 322 сторонні особи, серед них 16 дітей віком до 16 років. З них від отриманих травм загинули 212 дорослих і 5 дітей.
Коментарі