![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
18:00, 30 липня 2012 р.
Рівненське сміття спалять по-європейськи
Нове обладнання для сміттєпереробного заводу вже прибуло в Рівненську область.
Про це журналістів повідомив директор ТзОВ «Санком-Рівне» (надає послуги з вивезення сміття в регіоні) Святослав Євтушенко. \
Нагадаємо, що будівництво сміттєпереробного заводу, потужності якого повинні переробляти 90% сміття в Рівне, розпочалося ще в серпні минулого року. Будівництво, монтаж обладнання та реконструкція печей, в яких будуть спалювати сурогатне паливо, оцінюється в 16-20 млн євро. Ці кошти інвестувала німецька компанія FFK.
Будівництво новозбудованого сміттєпереробного заводу завершилося іще наприкінці березня. Аби підприємство запрацювало, чекали на обладнання. І ось нарешті контейнери прибули в Рівненський район, де власне і розташований завод. Як запевняв тоді міський голова Рівного Володимир Хомко, техніку закупили найсучаснішу, навіть кращу, ніж Німеччині. Можливо, саме тому й розпаковуватимуть контейнери саме німецькі спеціалісти. «У вівторок («У.К.» - 31 липня) приїжджають німецькі вантажники, які будуть розпаковувати контейнери і займатися монтажем обладнання, - зазначив директор ТзОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко. - Обіцяють закінчити роботу за два-три тижні, залежно від того, як піде робота. А робота у них має піти, адже працюватимуть не наші. Вони розбираються у цій справі і знають, що і як робити».
Але розпочати свою роботу вчасно завод не зможе. Адже на презентації підприємства у березні мер заявляв: «Першого серпня кінцевий термін, коли цементний завод має почати переробляти пальне, отримане в результаті переробки сміття. Проте, планується, що завод запрацює раніше».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...