• Головна
  • Офіцери в Рівному отримали цивільні спеціальності
15:23, 18 липня 2012 р.

Офіцери в Рівному отримали цивільні спеціальності

У Рівному, відбулися урочистості з нагоди закінчення навчання, отримання дипломів державного зразка та міжнародних сертифікатів за цивільною спеціальністю “Менеджмент безпеки бізнесу” військовослужбовців Збройних Сил.

Навчання відбувалось на базі інституту післядипломної освіти Рівненського Національного університету Водного господарства та природокористування завдяки спільному проекту Міністерства соціальної політики та Організації з безпеки і співробітництва в Європі за підтримки Міністерства оборони України. Його метою є забезпечення соціальних прав та гарантій військовослужбовців у можливості навчання за цивільною спеціальністю та подальшому працевлаштуванні.

Курс тривав протягом трьох з половиною місяців. Заняття, проводились п’ять днів на тиждень по 8 годин щодня. Окрім викладачів місцевого вишу навчання проводили представники Державної служби охорони Міністерства внутрішніх справ України, які читали слухачам право, трудове законодавство, кадрове забезпечення, та інші дисципліни, які необхідні для роботи керівників служб безпеки та охорони підприємств. Наприкінці навчання майбутні менеджери отримали практичну підготовку на об’єктах Рівного.

Курс перепідготовки військових, які нещодавно звільнилися з лав Збройних Сил України та тих, хто планує звільнитися найближчим часом завершився комплексним кваліфікаційним іспитом, за який всі слухачі отримали відмінні оцінки.

У заході взяли участь менеджер проектів у політико-військовій сфері офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олександр Гладкий, директор громадської організації Західний регіональний центр перепідготовки військовослужбовців Андрій Рой, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Баладир, проректор Рівненського Національного університету Водного господарства та природокористування Святослав Кравець, директор інституту післядипломної освіти Зіновій Маланчук, представники місцевого центру зайнятості, командири військових частин та військкоматів Рівненського гарнізону.

– Ви віддали справі захисту Вітчизни не один десяток років і маєте унікальний досвід, як керівники, - звернувся до присутніх під час виступу Олександр Гладкий. – Я впевнений, що прийшов час застосовувати знання на практиці, – зауважив він.

Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Баладир подякував організаторам проекту та запевнив, що керівництво облдержадміністрації й надалі буде всіляко підтримувати забезпечення таких програм.

Довідково. Громадська організація “Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців” (ЗРЦП) цього року відзначатиме 15-ту річницю своєї діяльності.

За цей час 2516 військовослужбовців пройшли підготовку на базі Центру, понад 1900 із них працевлаштовано.

Із 1999 року ЗРЦП співпрацює з НАТО. У рамках спільних проектів завершено 15 мовних курсів: 8 німецької та 7 – англійської мови, на яких здобували знання близько 200 слухачів.

З 2008 року за фінансового сприяння НАТО Центр здійснює економічну підготовку військовослужбовців. На даний час завершено навчання 9 груп.

За останні роки Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальної адаптації військовослужбовців активно співпрацює з ОБСЄ у сфері реалізації міжнародного проекту “Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України”, що здійснюється на запит та у тісній співпраці з оборонним відомством України. У рамках цього проекту пройшли перепідготовку майже півсотні військовослужбовців. Випускники курсів отримали посвідчення державного зразка та міжнародні сертифікати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...