• Головна
  • «Чорнобильці» та «діти війни» почали більше скаржитись у прокуратуру Рівненщини
11:02, 18 липня 2012 р.

«Чорнобильці» та «діти війни» почали більше скаржитись у прокуратуру Рівненщини

Органи прокуратури Рівненщини розглянули у І півріччі цього року 4 тисячі звернень, з них вирішено по суті 2700.

Найбільше звернень з вирішених стосуються правозахисної діяльності, а саме - про порушеня конституційних прав та свобод громадян, оскарження дій і рішень органів дізнання та слідства.

Значно збільшилась кількість звернень з питань додержання законодавства при виконанні судових рішень відповідно до Законів України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про соціальний захист дітей війни», що зумовлено змінами чинного законодавства, виходячи із наявного фінансового ресурсу бюджету Пенсійного фонду України, - повідомила старший прокурор прокуратури області з питань розгляду листів та прийому громадян Ольга Ящук.

За прокурорського втручання за результатами розгляду звернень громадян порушено 1 кримінальну справу, розглянуто із вжиттям заходів 26 приписів та подань, задоволено 25 протестів, до відповідальності притягнуто 28 посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, з яких 4 посадових особи органів державного контролю.

Здійснюючи правозахисну діяльність з питань додержання вимог законодавства про звернення громадян у порядку ст.29 Закону України «Про звернення громадян» органами прокуратури області внесено 28 документів прокурорського реагування, до відповідальності притягнуто 37 посадових осіб.

В поточному році на особистому прийомі органами прокуратури Рівненщини прийнято понад 1300 громадян, з них керівництвом прокуратури області - понад 150, в тому числі при здійсненні прийому громадян за місцем проживання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...