![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:32, 11 липня 2012 р.
Рівнянку пограбували у підземному переході «Центральний»
За добу на території Рівненщини зареєстровано 103 повідомлення про події та злочини, 65 з яких знайшли своє підтвердження та уже розкриті працівниками міліції.
Коротко про криміногенну обстановку в області, за інформацією СЗГ УМВС:
— Із квартири в м. Рівному 47-річного мешканця обласного центру, було викрадено ТV «Тюнер». Збиток встановлюється.
— У підземному переході «Центральний», що в Рівному, було викрадено мобільний телефон із сумочки 32–річної рівнянки. Сума збитку встановлюється.
— Викрали залишений без нагляду гаманець із майже чотирма тисячами гривень, документи та мобільний телефон. Усе це знаходилося на подвір`ї будинку 41-річного господаря, мешканця м. Сарни. Сума збитку встановлюється.
— Із складських приміщень в м. Рівному, шляхом проникнення через вікно, було викрадено продукти харчування, два радіатори, два ліхтарики, інструменти та інші запчастини. Зловмисників викрили того ж дня. Ними виявилися четверо рівнян.
— Від 72-річної мешканки одного із сіл Березнівського району надійшла заява до правоохоронних органів про те, що з її підсобного господарства викрали бензопилу. У скоєнні злочину підозрюється 23-річний односелець потерпілої.
— Більше восьми грамів подрібненої речовини рослинного походження, зовні схожої на макову соломку, працівники міліції виявили у 36-річного мешканця одного із сіл Гощанського району. Вилучене направлено на дослідження в НДЕКЦ при УМВС.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...