• Головна
  • У Рівному представили нового командира 13-го армійського корпусу
16:52, 10 липня 2012 р.

У Рівному представили нового командира 13-го армійського корпусу

Сьогодні, 10 липня, у Рівному командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Генадій Воробйов відрекомендував військовослужбовцям управління 13-го армійського корпусу та командирам військових частин місцевого гарнізону генерал-майора Ігоря Колесника.

Повідомляє прес-секретар 13 армійського корпусу Віктор Шубец.

Командувач виду ЗС України повідомив, що відповідно до наказу Міністра оборони України від 2 липня цього року генерал-майор Ігор Колесник призначений на посаду командира 13-го армійського корпусу. Цим же наказом генерал-майор Сергій Попко, який очолював армійський корпус з вересня 2011 року по липень 2012 року, призначений на посаду начальника Головного командного центру Генерального штабу Збройних Сил України.

Звертаючись до присутніх, генерал-полковник Генадій Воробйов зазначив, що 13-й армійський корпус завжди перебуває на лідируючих позиціях у Збройних Силах України. Він висловив впевненість, що на нових посадах генерал-майор Ігор Колесник та генерал-майор Сергій Попко зроблять вагомий внесок у розвиток вітчизняного війська.

Командувач Сухопутних військ подякував генералам за службу та вручив їм квіти.

З призначенням на посаду генералів також привітали перший заступник командира 13-го армійського корпусу генерал-майор Сергій Наєв, голова Рівненської обласної державної адміністрації Василь Берташ, голова Рівненської обласної ради Юрій Кінчатий та міський голова Рівного Володимир Хомко.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...