• Головна
  • На Рівненщині 90% платників податків здають звітність в електронному вигляді
11:40, 2 липня 2012 р.

На Рівненщині 90% платників податків здають звітність в електронному вигляді

Податкові органи Рівненщини всіляко стимулюють електронну звітність, якщо рік тому лише 81,1% платників ПДВ ДПІ у м. Рівному подавали податкову звітність в електронній формі, то сьогодні цей показник становить понад 90%.

Електронна звітність не вимагає ні паперів, ні громіздких архівів. Для забезпечення можливості передачі документів до податкової інспекції потрібний тільки комп'ютер, на якому повинні бути встановлені спеціальна програма, а також вихід в Інтернет. 

При переході на електронну звітність частина роботи, яка раніше забирала багато часу, буде виконуватися одним натисканням кнопки. Із упевненістю можна сказати, що електронна звітність заощаджує час платників податків. Спробувавши один раз звітувати в електронному вигляді, платник податків вже ніколи не повернеться до паперового документообігу. 

Більш детальну інформацію щодо надання й обробки податкової звітності в електронному вигляді платники податків ДПІ у м. Рівному можуть одержати за адресою: м. Рівне, вул. Відінська, 8, кімн. №409 або за телефоном: 28-06-79. 

Крім того, на Рівненщині розпочато безкоштовну видачу ключів електронного підпису. 

Відтепер суб’єкти господарювання отримали можливість вільно використовувати програми для створення електронних звітів, безкоштовно отримавши ключ електронного підпису.

Рівненським платникам податків пропонується скористатися цим новим сервісом податкової служби. Саме завдяки таким сучасним послугам, платники витрачатимуть менше часу на сплату податків і подання звітності.

Платники податків мають можливість швидкого оформлення безоплатних електронних ключів у представництві Центру сертифікації ключів ІДД при ДПС у Рівненській області, який знаходиться за адресою: м. Рівне, в. Відінська, 8, ІІ поверх, тел. 692-627.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...