• Головна
  • Засуджені Городоцької виправної колонії на Рівненщині оголосили голодування
16:01, 27 червня 2012 р.

Засуджені Городоцької виправної колонії на Рівненщині оголосили голодування

Засуджені виправно-трудової колонії посиленого режиму №131 у селі Городок Рівненського району Рівненської області обурені свавіллям адміністрації закладу. Зокрема, близько 50 ув’язнених написали заяви на голодування на знак протесту проти нелюдських умов. Один із засуджених нещодавно вдався до спроби суїциду

Про це ув’язнені повідомили депутату Рівненської обласної ради з фракції ВО Свобода» Степану Молчану.

«Зі мною зв’язався один із засуджених, чиє ім’я не буду називати з міркувань його безпеки, і попросив допомоги у правозахисників та депутатів», - наголосив Степан Молчан.

За словами засуджених, адміністрація поводиться з ними як з худобою, чиниться брутальне свавілля і беззаконня.

Всі подробиці будуть повідомленими пізніше.
Довідка. Городоцький виправний центр №131заснований 14 серпня 1979 р. У 1979-1999 рр. - лікувально-трудо­вий профілакторій. Згідно з наказом МВС Української РСР № 0185 ви 14.08.1979 р. «Про організацію лікувально-трудового профілакторію Ровенського облвиконкому» заново організований лікувально-трудо­вий профілакторій в смт. Клевань. Наказом МВС УРСР № 343 від 30.05.1988 р. закрито установу поси­леного режиму в с. Городок Рівненського району Рівненської області. На місце цієї установи та в її приміщення переведели увесь спецконтингент та персонал ЛТП.

У 1999-2001 рр. - Городоцький ЛТП Рівненської області.
У 2001 р. - Городоцька виправна колонія Рівненської області, вип­равно-трудова колонія посиленого режиму.

Відповідно до наказу ДДУПВП № 159 від 21.09.2005 р. «Про лікві­дацію секторів мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання при виправних центрах» з 1 жовтня 2005 р. у Городоцькому виправному центрі управління ДДУПВП в Рівненській області лікві­дований сектор мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання при виправному центрі.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...