• Головна
  • Потенційних усиновлювачів сиріт на Рівненщині заохочуватимуть земельними ділянками
11:20, 21 червня 2012 р.

Потенційних усиновлювачів сиріт на Рівненщині заохочуватимуть земельними ділянками

Заохочувати тих, хто вже створив прийомні сім’ї, та шукати нових кандидатів-усиновлювачів доручив голова облдержадміністрації Василь Берташ під час виїзної колегії у Дубенському районі. Цю роботу необхідно активізувати, щоб якнайбільше дітей-сиріт росли в родинах, акцентував очільник області.

Відтак, потрібно підібрати земельні ділянки та зацікавлювати ними потенційних усиновлювачів або ж людей, які готові створювати будинки сімейного типу. Нині в області сімейними формами виховання охоплено 90 відсотків сиріт, натомість у Дубенському районі цей показник нижчий – 85 відсотків. На обліку перебуває 110 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Із них 93 влаштовані в сім’ї, а 17 – на повному державному утриманні.

Водночас Василь Берташ доручив зменшити рівень соціального сирітства в районі. Батьки, які нині перебувають у складних життєвих обставинах, мають отримати від держави увесь комплекс соціальних послуг. Маючи матеріальну, психологічну, медичну, юридичну підтримку, вони зможуть забрати з інтернатів своїх дітей. Тим часом новопризначені соціальні робітники мусять здійснювати повний соціальний супровід таких родин і контролювати, щоб діти росли та навчалися в належних умовах, наголосив Василь Берташ, - йдеться на сайті Рівненської ОДА.

Довідково: в Дубенському районі розроблена цільова програма соціального захисту дітей та розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. Вона розрахована на 2011- 2013 роки. Для кожної дитини-сироти відкриті особові накопичувальні рахунки в Ощадбанку (110 рахунків), а випускники шкіл, в яких немає батьків, отримують разову допомогу по тисячі гривень.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...