На Рівненщині ревізори «накопали» фінансових порушень на 206 тис. грн в освітянській галузі

Під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Острозької районної державної адміністрації ревізори Державної фінансової інспекції в Рівненській області виявили ряд порушень.

Про це власкору IA ZIK повідомила прес-секретар Державної фінансової інспекції в Рівненській області Любов Клекотка.

Зафіксовано, що виплати премій і допомог на оздоровлення працівникам в окремих випадках були вищими за визначені наказами начальника відділу освіти розміри. Це порушення призвело до незаконних виплат майже на 48 тисяч гривень. Ревізія виявила факти зайвих виплат відпускних на понад 10 тисяч гривень, порушення при проведенні атестацій педагогічних працівників і невірне визначення кваліфікаційних категорій при складанні тарифікаційних списків, що призвело до переплати зарплатні майже на 34 тисяч гривень.

Також зафіксовано, що не у відповідності з чинним законодавством виплачувалась працівникам матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань. Як наслідок, незаконно використано 36,6 тисячі гривень коштів загального фонду районного бюджету.

Загалом проведеною ревізією у відділі освіти Острозької районної державної адміністрації Державною фінансовою інспекцією в Рівненській області встановлено фінансових порушень, що призвели до матеріальної шкоди (збитків), на загальну суму 206 тисяч гривень, з яких відшкодовано – 104,7 тисячі гривень.

За матеріалами проведеного контрольного заходу складено 9 протоколів про адміністративні порушення. Начальникові відділу освіти направлено вимоги про усунення порушень.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Рівненської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі