На Рівненщині презентують «медовий» туристичний маршрут

Сьогодні, 11 листопада, об 11.00 в Рівненській ОДА відбудеться круглий стіл з питань реалізації нового туристичного проекту.

У рамках засідання презентують маршрут «Медове коло», який пролягатиме через Рівненський, Костопільський, Березнівський, Корецький, Гощанський райони Рівненської області та охоплюватиме близько 30 населених пунктів.

Засідання відбудеться під керівництвом заступника голови облдержадміністрації С.Богатирчук-Кривко

Туристичний маршрут «Медове коло» створюється з метою збереження та популяризації бортництва, планується об’єднати бджолярів, підприємців, власників сільських садиб.

Ініціатори проекту: Українська асоціація активного та екологічного туризму (Україна), Асоціація екологічного партнерства (Республіка Польща)

Захід відбудеться за адресою: Майдан Просвіти 1, к. № 301.

Довідка.

Проект Greenways (Зелені шляхи) передбачає створення багатофункціональних маршрутів активного й екологічного туризму, які є віддаленими від транспортних коридорів та проходять поблизу природних зон, історичних торгових шляхів, річок і закинутих залізничних колій.

Основна мета – пропаганда принципів сталого туризму та здорового способу життя.

Зелені маршрути є основою для реалізації місцевих ініціатив соціального характеру і проектів, пов’язаних із охороною природи та ландшафтів, збереженням культурної спадщини, екологічним туризмом і транспортом, що не забруднює навколишнє середовище.

Рівненська ОДА
Рівне презентація туристичниймаршрут
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі