• Головна
  • У Рівному відбудеться презентація двох книг Володимира Рожка
10:21, 8 листопада 2016 р.

У Рівному відбудеться презентація двох книг Володимира Рожка

У середу, 9 листопада о 12 год. у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація книг Володимира Рожка «Високопрєосвященний Геннадій Шиприкєвич, архієпископ Січєславський і Чиказький» та «Високопрєосвященний Анатолій Дублянський», митрополит Паризький і Західноєвропейський».

Монографія «Високопрєосвященний Геннадій Шиприкєвич, архієпископ Січєславський і Чиказький» написана на основі документальних та історичних джерел держархівів Волинської, Дніпровської, Рівненської, Тернопільської областей. Це перше дослідження про визначного ієрарха УАПЦ Другого відродження (1941-1944 р. р.) в Україні і на еміграції владики Геннадія Шиприкєвича. Вона доповнена цінними документами та фотодокументами, виявленими та зібраними автором.

Нове дослідження автора «Високопрєосвященний Анатолій Дублянський», митрополит Паризький і Західноєвропейський» розгортає перед читачем сторінки багатогранного життєпису волинянина, одного з першоієрархів УАПЦ в Західній Європі Анатолія Дублянського. Довгий час постать митрополита не мала об’єктивного наукового висвітлення, нині завдяки тривалій та ретельній праці автора книги вдалося відродити ще одне ім’я з когорти великих будівничих віри та духовності.

Видання стануть у нагоді науковцям, викладачам, студентам світських і духовних навчальних закладів, не байдужих до минулого рідної землі і нашого народу в Україні.

Про автора:

Володимир Рожко – кандидат церковно-історичних наук, історик-архівіст, дійсний член Інституту дослідів Волині у Вінніпезі (Канада), почесний професор Східноєвропейського Національного Університету ім. Лесі Українки, учасник дисидентського руху 60-х – 80-х р.р. ХХ ст.Рожко

Автор понад трьох десятків книг, більше двох тисяч публікацій у збірниках, альманахах, періодичних виданнях в Україні і за кордоном.

Більше сорока років віддає архівній праці, своїм коштом здійснює глибокі наукові дослідження в архівах України, Білорусі, містах і селах під час своїх наукових подорожей.

Учасники заходу: Володимир Рожко, автор книг; ректор Рівненської духовної семінарії, кандидат богослов’я Віталій Лотоцький; викладачі та студенти семінарії; громадськість міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #книга #презентація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...