Рівненським студентам стало ще легше найти списки джерел

Вже більше 10 років на сайті Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки діє сервіс «Віртуальна довідка» (http://libr.rv.ua/ua/consult/). Це інтерактивна послуга, яка надає відповіді на запити віддалених (індивідуальних та колективних) користувачів, пов’язані з пошуком інформації з усіх галузей знань.

В режимі «Запит-відповідь» бібліографи надають переліки літератури та адреси електронних ресурсів за темою, інформацію щодо бібліографічного опису (уточнення елементів, які відсутні або неточно наведені), відомості про наявність документа у бібліотеці, консультації з правил користування електронним каталогом тощо.

Служба працює 6 днів на тиждень, крім п’ятниці, державних свят і санітарних днів (останній понеділок кожного місяця). Запити виконуються в порядку їх отримання протягом 1-2 діб. Термін виконання запитів, що потребують додаткових джерел пошуку, становить 3 доби.

Списки джерел інформації надаються в обмеженій кількості (10-15 назв). До виконання приймаються запити українською та російською мовами.

Перш ніж надіслати запит, бажано звернутися до архіву виконаних довідок http://libr.rv.ua/ua/consult/, де може міститися відповідь на аналогічне питання.

Рівненська обласна бібліотека
Рівне бібліотека спискиджерел студенти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі