Гороскоп на листопад

Овен

У вас на початку місяця з'явиться можливість проявити свій характер і підвищити статус за рахунок інших людей. Яка б нагорода вам не « світила » ;, ніколи не використовуйте для свого просування іншої людини. Той, кого ви сьогодні принизите, вже завтра отримає можливість відігратися.

В середині листопада намагайтеся поменше мріяти. Чим менше ви вдаєтеся фантазіям і чим більш об'єктивно оцінюєте ситуацію, тим краще буде для вас. Відійдіть на час від своїх мрій і займіться реальним життям.

Будьте ввічливі. Велика ймовірність того, що якщо ви вдало здасте « тест на правильну поведінку » ;, вам посміхнеться удача у вигляді нового знайомства.

В кінці місяця Овнам потрібно акуратніше поводитися з фінансами. Чи не займайте грошей самі, не давайте в борг, витрачайте заощадження тільки на те, що вам дійсно потрібно.

Особливо сприятливі дні гороскопа Овнів для будь-яких справ і починань: 1 листопада, 10 листопада, 18 листопада, 30 листопада 2016.

Дні, в які Овнам слід проявити обережність: 9 листопада, 18 листопада, 20 листопада 2016.

Гороскоп на листопад 2016 Телець

На початку місяця Тельцям буде здаватися, що сили їх залишили. Замість того щоб « хандрити » ;, зверніться по допомогу до тих, хто вас любить. Батьки, друзі та ваша половинка зможуть підняти вам настрій.

Бережіться шахраїв! Після десятих чисел листопада є ймовірність того, що вас спробують обдурити. Шахраї можуть ховатися не тільки в натовпі людей на вулиці, але і в Інтернеті, де ви відчуваєте себе безпечно. Не повідомляйте нікому своїх паролів, не перекладайте гроші електронними платежами за сумнівні послуги або товари.

У двадцятих числах місяця гороскоп на листопад 2016 настійно рекомендує Тельцям фліртувати і кокетувати. Покажіть себе людиною небайдужою, емоційним, відкритим.

Особливо сприятливі дні гороскопа Тельців для будь-яких справ і починань: 3 листопада, 11 листопада, 13 листопада, 26 листопада 2016.

Дні, в які Тельцям слід проявити обережність: 14 листопада, 22 листопада, 24 листопада 2016.

Гороскоп на листопад 2016 Близнюки

Якщо ви любите активні види спорту, то на час відмовтеся від своїх пристрастей. У листопаді зірки радять Близнюкам не перевантажувати себе фізичним навантаженням, а краще віддати перевагу плаванню, йозі або ходьбі. Будьте уважні і обережні у своїй звичайній життєдіяльності, не поспішайте і дотримуйтесь правил безпеки праці.

В середині місяця варто приділити трохи уваги собі. Ви щедро витрачаєте вільний час на рідних і близьких, забуваючи про власні інтереси. Займіться тим, що вам подобається. Якщо ваше хобі зажадає грошових вкладень, зірки радять витрачати стільки, скільки потрібно.

Близнюкам, які складаються у відносинах, доведеться тверезо поглянути на майбутнє їхньої пари. Можливо, ваш партнер або ви самі не бачите перспектив спільного перебування, і знаходитесь поруч за звичкою. Якщо справа йде так, не бійтеся розривати відносини.

Особливо сприятливі дні гороскопа Близнюків для будь-яких справ і починань: 6 листопада, 14 листопада, 17 листопада, 27 листопада 2016.

Дні, в які Близнюкам варто проявити обережність: 12 листопада, 16 листопада, 25 листопада 2016.

Гороскоп на листопад 2016 Рак

Листопада буде радісним і абсолютно безхмарним для цього знака зодіаку.

Початок місяця обіцяє приємні знайомства. Якщо ви самотні, то скористайтеся увагою протилежної статі, відповідайте на залицяння, приймайте запрошення приємно провести час.

Якщо ж ви в парі, то вам також не уникнути підвищеної до себе уваги. Що в цій ситуації робити, вирішувати вам. Однак пам'ятайте, що необережне поводження може стати приводом для цілком обгрунтованою ревнощів вашої половинки.

Гороскоп на листопад 2016 обіцяє Ракам удачу в грошових справах. Ви отримаєте вигідну пропозицію по роботі, від якого не здумайте відмовлятися. Також зірки рекомендують брати участь у благодійності, віддавати гроші на пожертвування.

Особливо сприятливі дні гороскопа Раков для будь-яких справ і починань: 3 листопада, 14 листопада, 19 листопада, 23 листопада 2016.

Дні, в які Ракам слід проявити обережність: 10 листопада, 20 листопада, 26 листопада 2016.

Гороскоп на листопад 2016 Лев

Леви будуть неймовірно звабливими і привабливим протягом усього листопада. Це зовсім не випадково, адже зірки впливають таким чином, що ви буде випромінювати потужну сексуальну енергію. Скористайтеся цим, якщо вам не вистачає уваги протилежної статі. Зараз у Львів є всі шанси для того, щоб побудувати як тривалі відносини, так і вступити в коротку зв'язок.

Якщо ви перебуваєте у відносинах, ваш партнер також знаходитиметься під вашим чарівністю. Ви будете отримувати подарунки та інші явні ознаки закоханості.

У середині місяця уникайте спілкування з жінками зі світлим волоссям. Вас можуть обдурити або оббрехати.

Кінець листопада обіцяє Левам якісь зміни на службі. Якщо ви працюєте на себе, то вашій сфері діяльності можуть з'явитися нові закони, через які вам доведеться міняти спрямованість роботи. Якщо ж ви працюєте на когось, то може змінитися керівництво або ж ваш офіс переїде.

Особливо сприятливі дні гороскопа Львів для будь-яких справ і починань: 6 листопада, 11 листопада, 19 листопада, 27 листопада 2016.

Дні, в які Левам слід проявити обережність: 10 листопада, 16 листопада, 23 листопада 2016.

Гороскоп на листопад 2016 Діва

На початку листопада ваш друг чи товариш доведе свою відданість таким собі вчинком. Можливо, він вступиться за вас або ж не дасть спаплюжити ваше ім'я.

В цілому, місяць пройде для Дев рівно, без приголомшливих новин або потрясінь. Можливі приємні несподіванки від вашої половинки. Якщо ви самотні, то в середині листопада досить імовірно нове приємне знайомство. Порада від зірок – не сидіть вдома, ведіть активний спосіб життя.

Пам'ятайте про цінність часу. У листопаді в оточенні Дев з'явиться людина, яка буде активно намагатися заволодіти їх увагою і, звичайно ж, часом. Щоб уникнути неприємних посягань, потрібно вести себе відкрито, не приховувати свої емоції з цього приводу.

Кінець місяця порадує Дев освободившимся часом на роботі. Використовуйте його в своїх інтересах. Займіться тим, що приносить вам задоволення.

Особливо сприятливі дні гороскопа Дев для будь-яких справ і починань: 9 листопада, 13 листопада, 19 листопада, 27 листопада 2016.

Дні, в які Дівам слід проявити обережність: 3 листопада, 15 листопада, 24 листопада 2016.

Гороскоп на листопад 2016 Терези

Уважно стежте за всім, що і кому говорите.

Будьте обережні в спілкуванні з вашим партнером, батьками, колегами. Невдало або не вчасно сказаним словом ви можете зіпсувати до себе ставлення.

Цього місяця зірки радять не боятися ризику, так як фортуна буде на вашому боці. Можете вкладати гроші, робити пропозицію любові і серця, просити про підвищення на роботі. Гороскоп на листопад 2016 обіцяє Терезам, що все, що б вони не зробили, обернеться успіхом.

Зарозумілість завадить вам в кінці місяця. Спустіться на землю до простих смертних, ведіть себе природно і просто.

В останніх числах місяця Терезам доведеться побути чиєюсь « жилеткою » ;. Не відмовляйтеся від цієї ролі, навіть якщо вона не дуже приємна.

Особливо сприятливі дні гороскопа Терезів для будь-яких справ і починань: 3 листопада, 12 листопада, 16 листопада, 26 листопада 2016.

Дні, в які Терезам слід проявити обережність: 10 листопада, 19 листопада, 22 листопада 2016.

Гороскоп на листопад 2016 Скорпіон

На Скорпіонів може обрушитися потік щирості від малознайомої людини на початку листопада. Зірки рекомендують вам чемно вислухати і не пускати цю інформацію далі.

У листопаді будьте уважні при грошових розрахунках. Є ймовірність фінансової втрати через неуважність. Не витрачайте грошей на непотрібні речі, а якщо розписуєтесь на чеках або накладних, уважно ознайомтеся з текстом документа.

У листопаді Скорпіони отримуватимуть енергію від музики. Слухайте ваших улюблених виконавців, включаючи музику на повну гучність, відвідуйте концерти, а якщо ви любите і вмієте співати, то робіть це від душі.

Гороскоп на листопад 2016 також рекомендує Скорпіонам бути обережними в спілкуванні з тими, хто молодший за них. Колега або приятель можуть використовувати сказане вами проти вас же.

Особливо сприятливі дні гороскопа Скорпіонів для будь-яких справ і починань: 5 листопада, 12 листопада, 19 листопада, 20 листопада 2016.

Дні, в які Скорпіонам слід проявити обережність: 1 листопада, 28 листопада, 30 листопада 2016.

Гороскоп на листопад 2016 Стрілець

У листопаді Стрільці зможуть « перепочити » від тієї роботи, яка навалилася на них в жовтні. Якщо у вас є можливість, то можете взяти відпустку і поїхати відпочити. Особливо відпочинок вдасться тим, хто буде насолоджуватися ним наодинці.

Можна і не їхати куди-небудь, а відпочивати вдома. Влаштуйте собі вечір з смачною вечерею, ванною при свічках з піною, поставте платівку з улюбленою музикою, включіть улюблений фільм.

У середині місяця зірки настійно не рекомендують Стрільцям обманювати. Якщо ви не хочете говорити неправду, то краще не кажіть нічого. Уникайте провокаційних бесід, проте, пам'ятайте, що краща позиція – це чесність.

Кінець місяця піднесе Стрільцям подарунок у вигляді несподіваного матеріальної винагороди.

Особливо сприятливі дні гороскопа Стрільців для будь-яких справ і починань: 3 листопада, 11 листопада, 17 листопада, 27 листопада 2016.

Дні, в які Стрільцям слід проявити обережність: 10 листопада, 19 листопада, 25 листопада 2016.

Гороскоп на листопад 2016 Козеріг

Як ви знаєте, нервові клітини не відновлюються, а тому не переживайте даремно. У листопаді можливі ситуації, при яких вас спробують вивести на емоції. Не варто відповідати на них, залишайтеся внутрішньо спокійними.

У листопаді зірки рекомендують всім Козерогам не нав'язує. Ви можете захотіти нагадати про себе вашому колишньому партнеру, просити начальство про просування або безперебійно надзвонювати вашим друзям. Будьте стриманішою. Така активність не призведе ні до чого хорошого, ви не отримаєте бажаного. Краще дієте більш розумно, виберіть політику відстороненості.

Наприкінці листопада одиноким Козерогам потрібно бути обережніше зі знайомствами. Це час не найкраще для спілкування, а тому краще не відвідуйте людних закладів. Також не варто бути занадто відкритим з незнайомцями, не давайте свої особисті контакти. Пам'ятайте, що завжди у вашому оточенні знайдуться люди з недобрими намірами.

Особливо сприятливі дні гороскопа Козерогів для будь-яких справ і починань: 1 листопада, 9 листопада, 11 листопада, 20 листопада 2016.

Дні, в які Козерогам слід проявити обережність: 8 листопада, 19 листопада, 24 листопада 2016.

Гороскоп на листопад 2016 Водолій

Цінуйте гарне ставлення людей до вас, і цінуєте цих людей. Як ви знаєте, нас люблять не тому що ми хороші, а тому що хороші ті, хто нас люблять. У листопаді водоліям належить переконатися в цій істині. Відповідайте добром на добро, і не « скупіться » відносно хороших слів і справ.

Якщо ви давали якусь обіцянку, то зараз саме час його виконувати.

Водоліям гороскоп на листопад 2016 обіцяє спокійні дні. Успіх буде сприяти вам у всьому.

Можете сміливо витрачати великі суми грошей. Покупки, зроблені в середині місяця, порадують вас і будуть вигідними в усіх відношеннях.

Одиноким Водоліям зірки ні в якому разі не радять форсувати відносини на тому, хто вам подобається. Не дзвоніть часто цій людині, не влаштовуйте постійно зустрічей. Будьте стриманішою, ведіть себе більш таємниче і загадково. Ваша доступність і відкритість в даному випадку можуть зіграти проти вас.

Особливо сприятливі дні гороскопа Водоліїв для будь-яких справ і починань: 3 листопада, 7 листопада, 13 листопада, 24 листопада 2016.

Дні, в які Водоліям слід проявити обережність: 9 листопада, 21 листопада, 27 листопада 2016.

Гороскоп на листопад 2016 Риби

У листопаді ваш настрій буде вельми агресивним. Ви можете використовувати цю обставину собі на благо, якщо направите енергію у творче русло. Наприклад, ви можете сміливо доводити свої лідерські якості. На роботі будьте енергійними, не бійтеся брати на себе відповідальність за справи, до яких ви зазвичай не причетні.

У сімейному житті зберігайте рівновагу. Якщо ви будете проявляти характер, то сварки не минути. Однак спокійне прояв вашої енергії тільки поліпшить відносини, внесе в них різноманітність.

Одиноким Рибам гороскоп на листопад 2016 місяць обіцяє безліч цікавих зустрічей. При випадку ви можете вступати у відносини, вони будуть складатися легко і найприємнішим для вас чином.

Особливо сприятливі дні гороскопа Риб для будь-яких справ і починань: 10 листопада, 17 листопада, 21 листопада, 26 листопада 2016.

Дні, в які Рибам слід проявити обережність: 4 листопада, 14 листопада, 20 листопада 2016.

zerept.com
Гороскоп рівняни листопад
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Пасажири маршрутки Рівне-Березне влаштували бійку за місця під час зупинки транспортного засобу. Відео з інцидентом розмістили в спільноті "Наше Рівне" у Фейсбуці. Як стверджують свідки, один з пасажирів напідпитку зі свою дружиною та дітьми не впускав всередину транспортного засобу інших пасажирів. Мовляв, вже й так багато зайшло людей всередину.  Між пасажирами виникла сутичка у якій приймали участь як чоловіки так і жінки, а діти несамовито плакали та к...
Культура
Зразковий дитячий духовий оркестр “Олександрія” Олександрійської ОТГ Рівненського району відзначив 50-річчя діяльності. З цієї нагоди у населеному пункті відбувся ювілейний концерт. Щоб послухати гру духового оркестра зібралося чимало людей. Слухачі веселилися, а місцева малеча витанцьовувала під мелодії музик. Нагадаємо, що місяць тому духовий оркестр “Олександрія” був учасником І Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Миргородські фестини» куди з’їхалися во...
Кримінал
Днями 60-річна жителька села Нова Любомирка потрапила до лікарні із значними тілесними ушкодженнями. Як повідомляє поліція Рівненщини, її побив колишній зять. 15 червня 50-річний чоловік прийшов у гості до своєї колишньої дружини та дітей. Його зустріла колишня теща. Між ними виник конфлікт, який переріс у шарпанину. У результаті жінка отримала від колишнього зятя декілька ударів. Згодом їй стало зле і жінку швидкою доправили до лікарні. У медзакладі їй ді...
Пригоди
Минулої ночі в селі Великий Мидськ на Костопільщині сталася аварія. Мотоцикліст збив пішохода. Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області, 19-річний мешканець села Жалин на мотоциклі «Honda» збив пішохода, свого ровесника із села Рудня близько о пів на п’яту ранку. У обох хлопців був відчутний запах алкоголю. Їх доставили до медзакладу із закритими черепно-мозковими травмами, струсами головного мозку та осадненнями. Крім того, у мотоциклі...
Пригоди
Сьогодні, 17 червня, у селі Сопачів на Володимиреччині сталася ДТП. Близько о пів на третю ночі під колеса автівки потрапив 16-річний хлопець. Як повідомляє ГУ ДСНС України в Рівненській області, 22-річний водій автомобіля «Opel Vectra» на вулиці Центральна збив пішохода, місцевого жителя. Хлопця госпіталізували до реанімаційного відділення медзакладу. Результати освідування показали, що водій за був тверезий. Автомобіль нині перебуває на території Володим...
Пригоди
Учора, 16 червня, близько 20 години на Нетішинському водосховищі втопився чотирилітній хлопчик. Дитина – вихованець будинку сімейного типу. Проживав с. Біла Криниця Рівненського району. Мертвого хлопчика дістав батько-вихователь. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Хмельницькій області. Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Пригоди
Учора, 16 червня, у Сарнах по вулиці Просвіти сталася пожежа. Горів двоповерховий шлакоблочний житловий будинок. Унаслідок пожежі жертв та постраждалих немає. Вогонь знищив речі домашнього вжитку в кімнатах та пошкодив внутрішнє оздоблення стін. Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Рівненській області. Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Пригоди
Учора, 16 червня, пообіді патрульні у Рівному шукали рідних загубленої дівчинки. Поліції надійшов виклик, що на Проспекті Миру перебуває дівчинка без нагляду батьків. Як встановили правоохоронці на місці, восьмирічна дитина приїхала з батьками до бабусі з іншої країни. Вчора пішла на службу до церкви з рідними, потім вийшла з храму і загубилася. Патрульні заспокоїли дівчинку і швидко знайшли її маму. Окрім цього, провели з нею профілактичну бесіду. Про це...
Пригоди
Учора, 16 червня, у Сарнах рятувальники зафіксували дві пожежі. В обідню пору по вулиці Котляревського загорілося сміття на прибудинковій території. Уже після 15 години по вулиці Просвіти сталася пожежа у житловому будинку. Інформації про постраждалих нема. Наразі фахівці встановлюють причини та збитки від пожеж. Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Новини по темі
Пасажири маршрутки Рівне-Березне влаштували бійку (ВІДЕО)
Який вигляд має вулиця у Рівному після ремонту (ФОТО)
У Рівненському зоопарку – новий мешканець (ФОТО)
Майже дві сотні рятувальників та півсотні одиниць спецтехніки ДСНС на Рівненщині чергує на період свята
На Рівненщині розшукують зниклого чоловіка (ФОТО)
У Рівному перекриють рух для транспорту
На Рівненщині навчатимуться рятувальники зі всієї України на новенькому обладнанні з Німеччини
Депутати виділили 180 тисяч гривень на програму "Пам'ять" в рамках якої проводяться розкопки захоронення масового вбивства українців на території колишньої в'язниці
На Рівненщині рідні шукають дідуся (ФОТО)
У Рівному два дні триватиме V Міжнародна спеціалізована виставка «СЕТ-2019» (ФОТО)