
17:11, 28 жовтня 2016 р.
Фахівці зі столиці перевірятимуть систему цивільного захисту на Рівненщині
Упродовж наступного тижня на Рівненщині проходитимуть командно-штабні навчання, під час яких перевірятимуть систему цивільного захисту.
Державною службою України з надзвичайних ситуацій перевірятиметься готовність усіх служб області до реагування на надзвичайні ситуації. Зокрема, будуть відпрацьовані умовні аварії, що викликані різким погіршенням погодних умов, катастрофами на потенційно-небезпечних об’єктах – ВП «РАЕС», ПАТ «Рівнеазот», ТОВ «Свиспан Лімітед».
В цей період в населених пунктах відбуватиметься передислокація особового складу та техніки пожежно-рятувальних підрозділів, правоохоронців, медиків, аварійних бригад енергетиків, газовиків, облавтодору, облводоканалу.
Просимо мешканців Рівненщини та гостей області зберігати спокій та не панікувати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
09:01, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
09:01, 18 липня
09:01, 18 липня
09:01, 18 липня
live comments feed...