
19:17, 17 жовтня 2016 р.
На Рівненщині посилена увага до порушників паркування
Працівники Дубровицького відділення поліції із 17 по 23 жовтня проводять профілактичні рейди щодо дотримання правил паркування.
Одна з проблем у сфері дорожнього руху в місті Дубровиця — затори танеправильне паркування транспортних засобів. Для жителів райцентру та гостей міста паркування на тротуарах стали вже звичним явищем. До того ж, частина водіїв не зважають на правила дорожнього руху та залишають своєавто у крайній правій смузі руху, незважаючи на те, що їхній транспортнийзасіб є насамперед перешкодою для руху громадського транспорту та іншихучасників дорожнього руху. Ігнорують власники автівок і правила паркування, коли заїжджають на тротуари та перегороджують прохід для пішоходів.
Під час рейду працівники Дубровицького відділення поліції проводитимуть профілактичні бесіди з водіями, які паркуються з порушеннями, та притягуватимуть винних до адміністративної відповідальності за порушення правил зупинки та стоянки відповідно до частини 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
17:39, 3 червня
live comments feed...