17:24, 21 вересня 2016 р.
У Рівному стартувала програма ОБСЄ з перепідготовки слідчих
У Рівненському відділені Національної академії внутрішніх справ відбулися перші заняття з перепідготовки слідчих. За сприяння ОБСЄ наразі 30 слідчих із різних районів Рівненщини мають змогу перейняти досвід не лише у викладачів вишів, а й у експертів, правозахисників і європейських фахівців.
Метою цього проекту є побудова якісної комунікації між правоохоронцями та суспільством. Адже від того, наскільки слідчі будуть відкритими для людей, залежить рівень довіри населення до поліції та рівень безпеки і правопорядку в суспільстві.
Програма перепідготовки поліцейських розрахована на 12 навчальних днів ітриватиме до 12 грудня. На першому етапі запланована перепідготовка 30слідчих. Проект передбачає, що всі слідчі області, які пройшли атестацію, пройдуть і перепідготовку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...