• Головна
  • Двоє дзюдоїстів з Рівненщини стали бронзовими призерами Паралімпійських ігор в Ріо-Де-Жанейро.
17:17, 9 вересня 2016 р.

В перший день змагань бронзову нагороду здобув Давид Хорава – у ваговій категорії 66 кг. Слабозорий дзюдоїст переміг в поєдинку за третє місце спортсмена з Южної Кореї.

Дзюдоїстка з ураженням зору Юлія Галінська у ваговій категорії до 48 кг у півфіналі програла німкені, але це не завадило їй здобути паралімпійську «бронзу».

Загалом збірна України в перший день змагань завоювала 9 медалей – 1 золоту, 1 срібну та 7 бронзових.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію