Гороскоп на вересень для всіх знаків зодіаку

Овен

У вересні Овни повинні будуть пройти тест на дружбу. Ні в якому разі не дозволяйте говорити погано про дорогих вам людей. Можливо, ваш бос буде наговорювати на колегу, з яким ви перебуваєте у хороших відносинах. Або людина, якій ви симпатизуєте, буде говорити не дуже хороші речі про вашого товариша. Зірки рекомендують не тримати нейтралітет, а встати на захист.

Середина місяця піднесе несподівані новини. Це можуть бути як добрі вести, так і не зовсім гарні звістки.

Кінець вересня подарує Овнам можливість відпочити. Якщо у вас є можливість вибору - відпочивати самостійно або з друзями, то знайте, що гороскоп на вересень 2016 року рекомендує побути на самоті. Нудьгувати не доведеться, таким чином, ви наберетеся сил і енергії.

Особливо сприятливі дні гороскопу для будь-яких справ і починань: 1 вересня, 10 вересня, 13 вересня, 23 вересня 2016.

Дні, в які Овнам слід проявити обережність: 3 вересня, 11 вересня, 25 вересня 2016.

 Телець

У Тельців у вересні можуть виникнути непорозуміння з коханою людиною. Можливо, ваш партнер отримає можливості для професійного зростання, і в своєму розвитку стрімко обжене вас. Щоб не сваритися з цього приводу, потрібно не відставати. Вам не обов'язково шукати нове більш високооплачуване робоче місце, можна просто розвиватися духовно.

Не звертайте уваги на втому, яка в буквальному сенсі накинеться на вас в середині вересня. Це наслідок сукупного впливу вашої роботи і домашніх турбот.

Якщо у вас вийде, то на вихідні постарайтеся вирватися за місто, щоб провести час на природі. Близькість до землі додасть вам життєвої енергії.

Особливо сприятливі дні гороскопу Тельців для будь-яких справ і починань: 2 вересня, 7 вересня, 16 вересня, 27 вересня 2016.

Дні, в які Тельцям слід бути обережним: 4 вересня, 12 вересня, 26 вересня 2016.

 Близнюки

На початку місяця будьте обережні: про вас можуть пустити плітки або неприємні чутки. Злі слова можуть зовсім не відображати дійсність, а просто бути підступами недоброзичливців. Не намагайтеся з'ясувати, кому ви насолили, правди дізнатися не вдасться. Просто ведіть себе гідно і перечекайте цей час з високо піднятою головою.

Середина місяця підкине інформацію до роздумів про роботу. Можливо, вам запропонують нові, більш вигідні умови праці чи ви дізнаєтеся щось про ваших колег або начальства. У будь-якому випадку не варто «рубати з плеча», приймати швидких і необдуманих рішень. У вересні краще не змінювати місце роботи, так як це може обернутися неприємними наслідками.

Дуже корисним для Близнюків буде участь виставках чи ярмарках. Галаслива юрба навколо, люди з хорошим настроєм наповнить вас енергією.

Особливо сприятливі дні гороскоп Близнюків для будь-яких справ і починань: 6 вересня, 9 вересня, 14 вересня, 20 вересня 2016.

Дні, в які Близнюкам слід проявити обережність: 16 вересня, 22 вересня, 30 вересня 2016.

 Рак

На початку місяця хороші новини буквально обрушаться на Раків. Якщо ви чогось давно домагаєтеся на роботі, то це відбудеться в перших числах вересня. Також благополучно вирішаться всі питання, пов'язані зі станом здоров'я у вас і ваших близьких людей.

Не звертайте уваги на сварки всередині сім'ї. Можливі суперечки і недомовки. Це пов'язано з впливом світил, а не з поведінкою близьких вам людей або сформованими обставинами. Просто переживіть це час, сприймаючи його як неминучість.

Кінець вересня подарує Ракам впевненості в тому, що все, що вони роблять останнім часом, вірно. Продовжуйте розвиток в тому ж дусі, не зупиняйтеся на досягнутому.

Особливо сприятливі дні гороскопу Раків для будь-яких справ і починань: 3 вересня, 15 вересня, 23 вересня, 26 вересня 2016.

Дні, в які Ракам слід проявити обережність: 13 вересня, 19 вересня, 28 вересня 2016.

 Лев

Не бійтеся змін! Нехай вони прийдуть несподівано і на час виб'ють грунт з під ніг, з часом ви зрозумієте, що це було на краще. Якщо Леви опиняться поза зоною комфорту, то не варто панікувати - насолоджуйтесь новими відчуттями, нехай навіть і кілька екстремальними.

Може так статися, що в середині вересня вам будуть нещадно лестити, щоб досягти вашого розташування або уваги. Не дайте себе обдурити, не піддавайтеся на таку приємну провокацію, якщо не бажаєте, щоб вами скористалися.

Дуже гарний настрій буде у Львів в кінці місяця - вам підніме ваш партнер або близька людина. Самотнім Левам в кінці вересня посміхнеться удача у вигляді симпатичного і приємного в спілкуванні незнайомця.

Особливо сприятливі дні гороскопу Львів для будь-яких справ і починань: 7 вересня, 12 вересня, 17 вересня, 26 вересня 2016.

Дні, в які Левам слід проявити обережність: 6 вересня, 19 вересня, 28 вересня 2016.

 Діва

Якщо ви перебуваєте в любовних відносинах, то поддайте трохи перцю у ваш побут! Іноді, коли все добре і рівно, партнерам може стати нудно, і вони цілком можуть відправитися на пошуки пригод. Щоб цього не сталося, будьте непередбачувані. Влаштуйте несподіване й незвичайне побачення, «втечіть» з міста на вихідні або створіть собі новий загадковий і таємничий образ. Звичайно, не варто перегинати палицю і змушувати нервувати вашого кохану людину. Але помірний «струс» вже точно не зашкодить.

Якщо ви замислюєтеся про продовження роду, то вересень відмінно підходить для зачаття дитини. Також саме зараз, якщо ви вступите в шлюб і узаконите свої відносини, зірки обіцяють міцний і довгий союз.

Пам'ятайте про те, що «найважливіше погода в домі». В кінці вересня зберіть у себе близьких і рідних людей, поспілкуйтеся, поділіться новинами.

Особливо сприятливі дні гороскопу Дів для будь-яких справ і починань: 3 вересня, 18 вересня, 19 вересня, 30 вересня 2016.

Дні, в які Дівам слід проявити обережність: 10 вересня, 23 вересня, 28 вересня 2016.

 Ваги

Якщо ви самотні, то будьте обережні. Хтось дуже постарається створити з вами відносини. Якщо людина вам приємний, то чому б і ні - знайомтеся, спілкуйтеся, зустрічайтеся. Але якщо нав'язливий шанувальник викликає у вас роздратування, то не давайте йому навіть надії.

Ви хочете стати краще, але у вас не вистачає мотивації? Гороскоп на вересень 2016 року обіцяє Терезам виникнення потужного стимулу.

Зверніть увагу на своїх дітей і батьків. Найближчі люди зараз як ніколи потребують вас, нехай навіть і не висловлюють прохання вголос. Прислухайтеся до свого серця, воно обов'язково відгукнеться на заклик. Станьте психологом і порадником.

В кінці вересня вам варто побоюватися чорноволосих жінок у віці, вони можуть оббрехати вас.

Особливо сприятливі дні гороскоп Терезів для будь-яких справ і починань: 2 вересня, 5 вересня, 11 вересня, 24 вересня 2016.

Дні, в які Терезам слід проявити обережність: 9 вересня, 13 вересня, 26 вересня 2016.

Скорпіон

Чи може бути щось краще подорожі? Саме вересень подарує Скорпіонам нові емоції і свіжі враження від поїздки. Куди відправитися в шлях, вирішувати тільки вам. Це може бути поїздка за місто, відпочинок за кордоном або навіть навколосвітню подорож. Щоб це не було, ретельно збирайтеся і будьте уважні при відправленні в дорогу. А далі зірки обіцяють вам удачу і неймовірне задоволення!

В середині місяця самотні Скорпіони можуть стати об'єктом уваги приємного незнайомця. Однак не варто «вестися» на солодкі слова.

А ось ті Скорпіони, які перебувають у відносинах, можуть розслабитися. Ваші стосунки зараз стабільні. Порадуйте і ви свої половинку. Не даруйте дорогі подарунки, буде досить і смачного пирога або записаної спеціально для коханої людини музики.

Особливо сприятливі дні гороскопу Скорпіонів для будь-яких справ і починань: 3 вересня, 5 вересня, 11 вересня, 27 вересня 2016.

Дні, в які Скорпіонам слід проявити обережність: 9 вересня, 12 вересня, 20 вересня 2016.

 Стрілець

Весь вересень Стрільці будуть відчувати нездужання. Це може виражатися в загальної втоми, запаморочення, нудоти, слабкості або поганому настрої. Не шукайте причин в кабінеті лікаря - таке негативний вплив розташування зірок і планет. Щоб мінімізувати ці неприємності, Стрільцям рекомендується дотримуватися розпорядок дня, правильно харчуватися, висипатися.

У середині місяця не перевантажуйте себе робочими справами. Якщо є можливість, то краще перенесіть їх на наступний місяць. Також у вересні невдало пройдуть переговори, підписання контракту або договору може не відбутися. Стрільцям-керівникам не рекомендується в цей час голосно з'ясовувати стосунки з підлеглими, інакше вони можуть втратити свого авторитету і поваги з боку інших колег.

Особливо сприятливі дні гороскопу Стрільців для будь-яких справ і починань: 4 вересня, 12 вересня, 16 вересня, 24 вересня 2016.

Дні, в які Стрільцям слід проявити обережність: 2 вересня, 13 вересня, 26 вересня 2016.

 Козеріг

За вікном може бути погана погода, але тільки не у вас на душі. Весь вересень Козероги будуть співати подумки і вголос, настільки у них буде гарний настрій. Це й невипадково - ви будете радіти тому, як йдуть справи на роботі. Вас будуть балувати увагою шанувальник або кохана людина. Крім того, можливі несподівані приємні зустрічі з давніми друзями.

У середині вересня зірки рекомендують вам вкласти гроші в якусь справу. Не бійтеся «прогоріти» або втратити заощадження, швидше за все, ви навпаки, отримаєте великий прибуток. Не варто вести справи тільки в тому випадку, якщо проти цього завзято виступить ваша родичка жіночої статі.

Кінець місяця підходить для того, щоб трохи розслабитися. Сходіть в парк атракціонів, нічний клуб або в кіно з кимось із близьких друзів.

Особливо сприятливі дні гороскопу Козерогів для будь-яких справ і починань: 3 вересня, 12 вересня, 17 вересня, 29 вересня 2016.

Дні, в які Козерогам слід проявити обережність: 7 вересня, 11 вересня, 30 вересня 2016.

 Водолій

Якщо у вас є бажання щось змінити у своєму житті, то у вересні можете сміливо діяти в цьому напрямку. Щоб не було об'єктом вашого експерименту - зовнішність, хобі, робота, швидше за все, ви досягнете бажаного.

В середині місяця одиноким Водоліям варто бути обережніше. Ваше бажання скоріше знайти половинку може зіграти проти вас. У Водоліїв є шанс стати жертвою розіграшу або навіть афери. Не довіряйтеся незнайомим людям, якщо не хочете бути обдуреним.

Після двадцятих чисел вересня їжте більше молочних продуктів. Напої, йогурт, сир підвищать «обороноздатність» вашого організму, а тому стреси та інфекції будуть не страшні вам.

Особливо сприятливі дні гороскоп для Водоліїв будь-яких справ і починань: 6 вересня, 11 вересня, 17 вересня, 30 вересня 2016.

Дні, в які Водоліям слід проявити обережність: 5 вересня, 19 вересня, 21 вересня 2016.

 Риби

Все у вас так добре, як ви намагаєтеся довести оточуючим?

Ви можете благополучно обманювати оточуючих, але не себе. Якщо у вас на душі «скребуть кішки», то це привід для щирої розмови з тим, кому ви довіряєте.

Місяць буде вдалим для Риб у всіх питаннях, які стосуються грошей. Ви можете брати позику або давати в борг, вкладати гроші або забирати з депозитного рахунку у банку. Використовуйте цей час для того, щоб зміцнити своє фінансове становище. Налагоджуйте зв'язки, укладайте угоди, знаходьте партнерів. Саме зараз Риб чекає вдале вирішення всіх питань.

В кінці місяців вам варто трохи відпочити. Якщо ви втомилися, візьміть кілька вихідних днів і проведіть їх з сім'єю. Також корисним буде подарувати ці дні вашим батькам - відвідайте їх, запросіть в кіно або на вечерю в ресторан.

Особливо сприятливі дні гороскопу Риб для будь-яких справ і починань: 5 вересня, 12 вересня, 19 вересня, 29 вересня 2016.

Дні, в які Рибам слід проявити обережність: 2 вересня, 16 вересня, 26 вересня 2016.

Любовний гороскоп на вересень 2016 (загальний для всіх знаків)

У всіх представників знаків Зодіаку, які складаються у відносинах, місяць пройде спокійно і зовсім стабільно. Світ у вашій парі не буде порушуватися сварками чи суперечкою. Бережіть вашу любов, і підкидайте хоча б іноді вуглинки багаття пристрасті. В кінці вересня будуть вдалими спільні подорожі.

Що ж стосується тих знаків Зодіаку, які поки ще самотні, то будьте пильні. Не потрібно «пірнати» в стосунки з головою, як тільки на горизонті «замаячить» потенційний залицяльник. Вам можуть розбити серце вперше ж дні відносин зрадою, зрадою або обманом. Перш ніж оголошувати себе з ким-то парою, перевірте цієї людини в життєвих умовах. Дізнайтеся, на що він готовий піти заради вас, ніж готовий вас радувати. Можливо, вами хочуть просто скористатися. Щоб уникнути розчарування, зберігайте мудрість і розсудливість.

2016рік
гороскоп рівняни зодіак
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
38 переглядів в грудні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
З початку року органи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області стягнули з недобросовісних роботодавців 48,8 млн грн заборгованості по заробітній платі. На даний час на виконанні в органах державної виконавчої служби перебуває 1818 виконавчих документів про стягнення заробітної плати на суму 24,2 млн грн. Про це повідомив заступник начальника ГТУЮ у Рівненській області-начальник Управління державної вико...
Кримінал
До поліції восьмого грудня надійшло повідомлення від 56-річного жителя села Клин Млинівського району, що невідома особа викрала з його будинку 700 доларів США. У результаті проведених першопочаткових слідчих дій поліцейські викрили мешканця Демидівщини на вчиненому злочині. Власник помешкання не одразу помітив зникнення грошових коштів із сейфу, адже ключ від  нього лежав як завжди у схованці. Поліцейські з’ясували, що самотньому чоловікові час від часу по...
Суспільство
Станом на 5 грудня 2018 року державні виконавці Рівненської юстиції стягнули 75,5 млн грн аліментів на користь 18 тисяч дітей. З них, у зв’язку із застосуванням до боржників новацій Законів #ЧужихДітейНеБуває – 35 млн грн. За словами начальниці Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксани Сальчук, два пакети Законів #ЧужихДітейНеБуває, які набрали чинності з 6 лютого та 28 серпня цього року, надали виконавцям багато ефективних...
Суспільство
Шпиталь на колесах отримають військовослужбовці, що перебувають у зоні бойових дій. Такий подарунок вже невдовзі передадуть їм з Рівненщини. Автомобіль використовуватиметься для проведення медичного огляду та малих хірургічних втручань поранених. Ідея створення мобільного шпиталю належить волонтеру Ігору  Хникіну та кіборгу з Рівного, начальнику управління інфраструктури та промисловості ОДА Федору Мисюрі: «Потреба у такій техніці у зоні бойових дій велика...
Пригоди
Розрив міномета «Молот» на Рівненському військовому полігоні стався через подвійне його заряджання, оскільки не дотримувалися його технічні характеристики і були численні осічки, а також не спрацював запобіжник від подвійного заряджання. Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос. Уламки ствола міномету виготовлені зі сталі марки (не назвав - Ред.), Що відповідає технічним вимогам. Крім того, результатами дослідження встановлено, що внаслід...
Економіка
З 1 грудня рішенням Вараської міської ради у місті-супутнику Рівненської АЕС встановлено новий тариф на теплову енергію для населення на рівні 167,28 гривень за 1 Гкал (з ПДВ), що сьогодні є одним з найнижчих показників вартості тепла в країні. Встановлення тарифів на теплову енергію відбувається на підставі вимог Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» у відповідності д...
Екологія
У Гощі розпочали роботу над покращенням якості питної води. Представники Рівнеоблводоканалу запевнили, що працюють над покращенням питної води у Гощі. Про це повідомляє Гощанська районна державна адміністрація. Як відомо, у пробах води із мережі водопостачання, представники управління Держпродспоживслужби в Гощанському районі знайшли перевищення допустимого рівня заліза більш, ніж удвічі. За словами Анатолія Чабана, питання знезалізнення питної води у Гощі...
Здоров'я
Минулого тижня на Рівненщині на грип та ГРВІ захворіло майже 7 тисяч людей, з них близько 5 тисяч дітей. 188 хворих госпіталізували до лікарень. Як повідомили у Рівненському обласному лабораторному центрі, найбільше занедужало людей у Дубровицькому та Костопільському районах, де рівень захворювання близький до епідпорогу – 93%. Загальний обласний показник допорогового рівня становить 65,1%. Нагадаємо, вакцинопрофілактика є найефективнішим засобом захисту о...
Кримінал
Вчора, близько 18 години, під час патрулювання на вулиці Млинівській, поблизу Луцького кільця, патрульні зупинили автомобіль марки "BMW" за порушенням ПДР України, а саме: не здійснив зупинку перед знаком 2.2 проїзд без зупинки заборонено, виїжджаючи з АЗС. Під час поверхневої перевірки у відповідності до ст. 34 Закону України «Про Національну поліцію» у 32-річного рівнянина інспектори виявили в багажнику автомобіля два мішки з вмістом схожим на бурштин-си...