Гороскоп на вересень для всіх знаків зодіаку

Овен

У вересні Овни повинні будуть пройти тест на дружбу. Ні в якому разі не дозволяйте говорити погано про дорогих вам людей. Можливо, ваш бос буде наговорювати на колегу, з яким ви перебуваєте у хороших відносинах. Або людина, якій ви симпатизуєте, буде говорити не дуже хороші речі про вашого товариша. Зірки рекомендують не тримати нейтралітет, а встати на захист.

Середина місяця піднесе несподівані новини. Це можуть бути як добрі вести, так і не зовсім гарні звістки.

Кінець вересня подарує Овнам можливість відпочити. Якщо у вас є можливість вибору - відпочивати самостійно або з друзями, то знайте, що гороскоп на вересень 2016 року рекомендує побути на самоті. Нудьгувати не доведеться, таким чином, ви наберетеся сил і енергії.

Особливо сприятливі дні гороскопу для будь-яких справ і починань: 1 вересня, 10 вересня, 13 вересня, 23 вересня 2016.

Дні, в які Овнам слід проявити обережність: 3 вересня, 11 вересня, 25 вересня 2016.

 Телець

У Тельців у вересні можуть виникнути непорозуміння з коханою людиною. Можливо, ваш партнер отримає можливості для професійного зростання, і в своєму розвитку стрімко обжене вас. Щоб не сваритися з цього приводу, потрібно не відставати. Вам не обов'язково шукати нове більш високооплачуване робоче місце, можна просто розвиватися духовно.

Не звертайте уваги на втому, яка в буквальному сенсі накинеться на вас в середині вересня. Це наслідок сукупного впливу вашої роботи і домашніх турбот.

Якщо у вас вийде, то на вихідні постарайтеся вирватися за місто, щоб провести час на природі. Близькість до землі додасть вам життєвої енергії.

Особливо сприятливі дні гороскопу Тельців для будь-яких справ і починань: 2 вересня, 7 вересня, 16 вересня, 27 вересня 2016.

Дні, в які Тельцям слід бути обережним: 4 вересня, 12 вересня, 26 вересня 2016.

 Близнюки

На початку місяця будьте обережні: про вас можуть пустити плітки або неприємні чутки. Злі слова можуть зовсім не відображати дійсність, а просто бути підступами недоброзичливців. Не намагайтеся з'ясувати, кому ви насолили, правди дізнатися не вдасться. Просто ведіть себе гідно і перечекайте цей час з високо піднятою головою.

Середина місяця підкине інформацію до роздумів про роботу. Можливо, вам запропонують нові, більш вигідні умови праці чи ви дізнаєтеся щось про ваших колег або начальства. У будь-якому випадку не варто «рубати з плеча», приймати швидких і необдуманих рішень. У вересні краще не змінювати місце роботи, так як це може обернутися неприємними наслідками.

Дуже корисним для Близнюків буде участь виставках чи ярмарках. Галаслива юрба навколо, люди з хорошим настроєм наповнить вас енергією.

Особливо сприятливі дні гороскоп Близнюків для будь-яких справ і починань: 6 вересня, 9 вересня, 14 вересня, 20 вересня 2016.

Дні, в які Близнюкам слід проявити обережність: 16 вересня, 22 вересня, 30 вересня 2016.

 Рак

На початку місяця хороші новини буквально обрушаться на Раків. Якщо ви чогось давно домагаєтеся на роботі, то це відбудеться в перших числах вересня. Також благополучно вирішаться всі питання, пов'язані зі станом здоров'я у вас і ваших близьких людей.

Не звертайте уваги на сварки всередині сім'ї. Можливі суперечки і недомовки. Це пов'язано з впливом світил, а не з поведінкою близьких вам людей або сформованими обставинами. Просто переживіть це час, сприймаючи його як неминучість.

Кінець вересня подарує Ракам впевненості в тому, що все, що вони роблять останнім часом, вірно. Продовжуйте розвиток в тому ж дусі, не зупиняйтеся на досягнутому.

Особливо сприятливі дні гороскопу Раків для будь-яких справ і починань: 3 вересня, 15 вересня, 23 вересня, 26 вересня 2016.

Дні, в які Ракам слід проявити обережність: 13 вересня, 19 вересня, 28 вересня 2016.

 Лев

Не бійтеся змін! Нехай вони прийдуть несподівано і на час виб'ють грунт з під ніг, з часом ви зрозумієте, що це було на краще. Якщо Леви опиняться поза зоною комфорту, то не варто панікувати - насолоджуйтесь новими відчуттями, нехай навіть і кілька екстремальними.

Може так статися, що в середині вересня вам будуть нещадно лестити, щоб досягти вашого розташування або уваги. Не дайте себе обдурити, не піддавайтеся на таку приємну провокацію, якщо не бажаєте, щоб вами скористалися.

Дуже гарний настрій буде у Львів в кінці місяця - вам підніме ваш партнер або близька людина. Самотнім Левам в кінці вересня посміхнеться удача у вигляді симпатичного і приємного в спілкуванні незнайомця.

Особливо сприятливі дні гороскопу Львів для будь-яких справ і починань: 7 вересня, 12 вересня, 17 вересня, 26 вересня 2016.

Дні, в які Левам слід проявити обережність: 6 вересня, 19 вересня, 28 вересня 2016.

 Діва

Якщо ви перебуваєте в любовних відносинах, то поддайте трохи перцю у ваш побут! Іноді, коли все добре і рівно, партнерам може стати нудно, і вони цілком можуть відправитися на пошуки пригод. Щоб цього не сталося, будьте непередбачувані. Влаштуйте несподіване й незвичайне побачення, «втечіть» з міста на вихідні або створіть собі новий загадковий і таємничий образ. Звичайно, не варто перегинати палицю і змушувати нервувати вашого кохану людину. Але помірний «струс» вже точно не зашкодить.

Якщо ви замислюєтеся про продовження роду, то вересень відмінно підходить для зачаття дитини. Також саме зараз, якщо ви вступите в шлюб і узаконите свої відносини, зірки обіцяють міцний і довгий союз.

Пам'ятайте про те, що «найважливіше погода в домі». В кінці вересня зберіть у себе близьких і рідних людей, поспілкуйтеся, поділіться новинами.

Особливо сприятливі дні гороскопу Дів для будь-яких справ і починань: 3 вересня, 18 вересня, 19 вересня, 30 вересня 2016.

Дні, в які Дівам слід проявити обережність: 10 вересня, 23 вересня, 28 вересня 2016.

 Ваги

Якщо ви самотні, то будьте обережні. Хтось дуже постарається створити з вами відносини. Якщо людина вам приємний, то чому б і ні - знайомтеся, спілкуйтеся, зустрічайтеся. Але якщо нав'язливий шанувальник викликає у вас роздратування, то не давайте йому навіть надії.

Ви хочете стати краще, але у вас не вистачає мотивації? Гороскоп на вересень 2016 року обіцяє Терезам виникнення потужного стимулу.

Зверніть увагу на своїх дітей і батьків. Найближчі люди зараз як ніколи потребують вас, нехай навіть і не висловлюють прохання вголос. Прислухайтеся до свого серця, воно обов'язково відгукнеться на заклик. Станьте психологом і порадником.

В кінці вересня вам варто побоюватися чорноволосих жінок у віці, вони можуть оббрехати вас.

Особливо сприятливі дні гороскоп Терезів для будь-яких справ і починань: 2 вересня, 5 вересня, 11 вересня, 24 вересня 2016.

Дні, в які Терезам слід проявити обережність: 9 вересня, 13 вересня, 26 вересня 2016.

Скорпіон

Чи може бути щось краще подорожі? Саме вересень подарує Скорпіонам нові емоції і свіжі враження від поїздки. Куди відправитися в шлях, вирішувати тільки вам. Це може бути поїздка за місто, відпочинок за кордоном або навіть навколосвітню подорож. Щоб це не було, ретельно збирайтеся і будьте уважні при відправленні в дорогу. А далі зірки обіцяють вам удачу і неймовірне задоволення!

В середині місяця самотні Скорпіони можуть стати об'єктом уваги приємного незнайомця. Однак не варто «вестися» на солодкі слова.

А ось ті Скорпіони, які перебувають у відносинах, можуть розслабитися. Ваші стосунки зараз стабільні. Порадуйте і ви свої половинку. Не даруйте дорогі подарунки, буде досить і смачного пирога або записаної спеціально для коханої людини музики.

Особливо сприятливі дні гороскопу Скорпіонів для будь-яких справ і починань: 3 вересня, 5 вересня, 11 вересня, 27 вересня 2016.

Дні, в які Скорпіонам слід проявити обережність: 9 вересня, 12 вересня, 20 вересня 2016.

 Стрілець

Весь вересень Стрільці будуть відчувати нездужання. Це може виражатися в загальної втоми, запаморочення, нудоти, слабкості або поганому настрої. Не шукайте причин в кабінеті лікаря - таке негативний вплив розташування зірок і планет. Щоб мінімізувати ці неприємності, Стрільцям рекомендується дотримуватися розпорядок дня, правильно харчуватися, висипатися.

У середині місяця не перевантажуйте себе робочими справами. Якщо є можливість, то краще перенесіть їх на наступний місяць. Також у вересні невдало пройдуть переговори, підписання контракту або договору може не відбутися. Стрільцям-керівникам не рекомендується в цей час голосно з'ясовувати стосунки з підлеглими, інакше вони можуть втратити свого авторитету і поваги з боку інших колег.

Особливо сприятливі дні гороскопу Стрільців для будь-яких справ і починань: 4 вересня, 12 вересня, 16 вересня, 24 вересня 2016.

Дні, в які Стрільцям слід проявити обережність: 2 вересня, 13 вересня, 26 вересня 2016.

 Козеріг

За вікном може бути погана погода, але тільки не у вас на душі. Весь вересень Козероги будуть співати подумки і вголос, настільки у них буде гарний настрій. Це й невипадково - ви будете радіти тому, як йдуть справи на роботі. Вас будуть балувати увагою шанувальник або кохана людина. Крім того, можливі несподівані приємні зустрічі з давніми друзями.

У середині вересня зірки рекомендують вам вкласти гроші в якусь справу. Не бійтеся «прогоріти» або втратити заощадження, швидше за все, ви навпаки, отримаєте великий прибуток. Не варто вести справи тільки в тому випадку, якщо проти цього завзято виступить ваша родичка жіночої статі.

Кінець місяця підходить для того, щоб трохи розслабитися. Сходіть в парк атракціонів, нічний клуб або в кіно з кимось із близьких друзів.

Особливо сприятливі дні гороскопу Козерогів для будь-яких справ і починань: 3 вересня, 12 вересня, 17 вересня, 29 вересня 2016.

Дні, в які Козерогам слід проявити обережність: 7 вересня, 11 вересня, 30 вересня 2016.

 Водолій

Якщо у вас є бажання щось змінити у своєму житті, то у вересні можете сміливо діяти в цьому напрямку. Щоб не було об'єктом вашого експерименту - зовнішність, хобі, робота, швидше за все, ви досягнете бажаного.

В середині місяця одиноким Водоліям варто бути обережніше. Ваше бажання скоріше знайти половинку може зіграти проти вас. У Водоліїв є шанс стати жертвою розіграшу або навіть афери. Не довіряйтеся незнайомим людям, якщо не хочете бути обдуреним.

Після двадцятих чисел вересня їжте більше молочних продуктів. Напої, йогурт, сир підвищать «обороноздатність» вашого організму, а тому стреси та інфекції будуть не страшні вам.

Особливо сприятливі дні гороскоп для Водоліїв будь-яких справ і починань: 6 вересня, 11 вересня, 17 вересня, 30 вересня 2016.

Дні, в які Водоліям слід проявити обережність: 5 вересня, 19 вересня, 21 вересня 2016.

 Риби

Все у вас так добре, як ви намагаєтеся довести оточуючим?

Ви можете благополучно обманювати оточуючих, але не себе. Якщо у вас на душі «скребуть кішки», то це привід для щирої розмови з тим, кому ви довіряєте.

Місяць буде вдалим для Риб у всіх питаннях, які стосуються грошей. Ви можете брати позику або давати в борг, вкладати гроші або забирати з депозитного рахунку у банку. Використовуйте цей час для того, щоб зміцнити своє фінансове становище. Налагоджуйте зв'язки, укладайте угоди, знаходьте партнерів. Саме зараз Риб чекає вдале вирішення всіх питань.

В кінці місяців вам варто трохи відпочити. Якщо ви втомилися, візьміть кілька вихідних днів і проведіть їх з сім'єю. Також корисним буде подарувати ці дні вашим батькам - відвідайте їх, запросіть в кіно або на вечерю в ресторан.

Особливо сприятливі дні гороскопу Риб для будь-яких справ і починань: 5 вересня, 12 вересня, 19 вересня, 29 вересня 2016.

Дні, в які Рибам слід проявити обережність: 2 вересня, 16 вересня, 26 вересня 2016.

Любовний гороскоп на вересень 2016 (загальний для всіх знаків)

У всіх представників знаків Зодіаку, які складаються у відносинах, місяць пройде спокійно і зовсім стабільно. Світ у вашій парі не буде порушуватися сварками чи суперечкою. Бережіть вашу любов, і підкидайте хоча б іноді вуглинки багаття пристрасті. В кінці вересня будуть вдалими спільні подорожі.

Що ж стосується тих знаків Зодіаку, які поки ще самотні, то будьте пильні. Не потрібно «пірнати» в стосунки з головою, як тільки на горизонті «замаячить» потенційний залицяльник. Вам можуть розбити серце вперше ж дні відносин зрадою, зрадою або обманом. Перш ніж оголошувати себе з ким-то парою, перевірте цієї людини в життєвих умовах. Дізнайтеся, на що він готовий піти заради вас, ніж готовий вас радувати. Можливо, вами хочуть просто скористатися. Щоб уникнути розчарування, зберігайте мудрість і розсудливість.

2016рік
гороскоп рівняни зодіак
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Сержант патрульної поліції Вадим Гладич за освітою реабілітолог, навчався в Національному університеті водного господарства та природокористування. «Коли мої друзі почали виїжджати за кордон, то для себе я вирішив, що хочу жити на своїй землі, у своїй країні, тому і пішов служити в поліцію». Батьки хлопця підтримали його у виборі роботи. В патрульній поліції Вадим Гладич вже понад рік. Спочатку патрулював місто у складі 1 роти, але вже за кілька місяців б...
Суспільство
Другокласники Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» 17 травня мали нагоду поспілкуватися із поліцейськими кінологічного центру ГУНП області. На зустріч завітав і службовий пес Бакс, який спеціалізується на пошуку наркотичних речовин. Заступник керівника кінологічного центру Микола Дячук і молодший інспектор-кінолог Богдан Зволінський розповіли школярам про роботу кінологів, несення служби із чотирилапими вихованцями, зокрема і про особливос...
Суспільство
Цієї середи, 15 травня, на Острівку, біля пам’ятного знаку Небесній Сотні, у Дубно встановили дві лавки. Як повідомляє «Типове Дубно» у Фейсбуку, подарували їх місту члени «Мото Дубно». Раніше організація вже робила подарунки дубенчанам: 70 кущів самшиту та 10 туй на Алеї, а також лавки, які розмістили біля Будинку дітей та молоді. Фото «Типове Дубно» Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Здоров'я
31 травня о 17.00 у Рівному буде проводитися заняття з йоги на свіжому повітрі "Дихай вільно у світі без тютюну". Захід присвячено Всесвітньому дню без тютюну, що відзначається щороку 31 травня. Реэстрацыя за посиланням. Вхід вільний! Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Культура
Програма Першого Архіпастирського візиту Предстоятеля Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія до Рівненсько-Волинської єпархії на 19 травня 2019 р. 9.00 - Блаженнійший Митрополит Епіфаній звершить освячення храму на честь вмч. Катерини (нижній храм Вознесенського кафедрального собору) м. Рівне (вул. Липинського, 20; р-н Ювілейний) 10.00 - Митрополит Епіфаній очолить Божеств...
Суспільство
У Рівному на Майдані Незалежності триває всеукраїнська акція «Україна питатиме: Хто замовив Катю Гандзюк?». У центрі міста зібралися декілька десятків активістів. Вони тримають у руках плакати. Захід проходить спокійно. Сутичок немає. Мета акції – привернути увагу до нерозкритих досі справ убивств та нападів на активістів і вимога покарати винних у цьому. Така акція запланована у сорока українських міст одночасно. Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivn...
Пригоди
Дорожньо-транспортна пригода сталася учора, 17 травня, близько 18 години на вулиці Соборна поблизу пам’ятника Марії Несвицької обласного центру. Поліцейські встановили, що водій автомобіля «BMW 525», 17-річний житель села Біла Криниця Рівненського району, скоїв наїзд на 47-річного рівнянина, який перетинав проїзну частину у невстановленому місці. Від удару пішохід знепритомнів. В цей момент проїжджав поліцейський ГУНП, який зупинився та надав домедичну доп...
Пригоди
Протягом минулої доби у п’яти районах Рівненщини затопило приватні господарства. Відкачували воду рятувальники. Як повідомляє ГУ ДСНС України в Рівненській області, рятувальники виїжджали на такі виклики 12 разів у Рокитнівському, Сарненському, Костопільському, Володимирецькому, Дубенському районах. Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Пригоди
Сьогодні вночі, 18 травня, приблизно о 2 ночі у Здолбунові по вулиці Возницького сталася пожежа. Як повідомляє ГУ ДСНС України в Рівненській області, горів приватний цегляний будинок. У результаті пожежі вогонь знищив покриття, та 30 м2 перекриття будівлі. Наразі причина та збитки від пожежі встановлюються. Скріни зі спільноти zdolbuniv_ в Інстраграмі Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua