• Головна
  • Рівненські медики відвідали семінар в Ужгороді
21:00, 30 червня 2016 р.

Рівненські медики відвідали семінар в Ужгороді

З 22 по 23 червня в Ужгороді відбулася семінар-нарада та наукова конференція на тему «Питання розбудови екстреної медичної допомоги, створення оперативно-диспетчерської служби, відділень екстреної медичної допомоги та впровадження уніфікованих протоколів екстреної диспетчеризації в практику охорони здоров’я» за участі представників комунального закладу РОД «Рівненський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» .

Рівненську область представляли – головний лікар Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Бортнік Андрій Анатолієвич та його заступник з медичної роботи Гикавчук Олег Анатолієвич.

Заступник з надання екстреної медичної допомоги Близнюк М. у своїй доповіді розповів про стан розробки та впровадження у практику клінічних настанов та протоколів екстреної диспетчеризації, досвід розвитку оперативно-диспетчерських служб регіонів України презентували представники Вінницького, Дніпропетровського, Полтавського, Волинського, Сумського, Харківського центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Міжнародний досвід надання ЕМД презентували Brian McMarry (Тенесі, США), Den Smiley (Каліфорнія, США) та представник Канади.

«Створення та введення в дію єдиної оперативно-диспетчерської служби є одним із завдань реформування служби екстреної медичної допомоги, як України в цілому, так і нашої області зокрема. Це дасть можливість покращити якість надання екстреної медичної допомоги населенню області, адже буде максимально автоматизовано процес прийому та передачі виклику, скорочено час на обробку інформації та скерування бригад швидкої медичної допомоги до місця події, здійснюватиметься моніторинг руху бригад та оперативний багатоступеневий контроль за процесом надання екстреної медичної допомоги. У цілому семінар-нарада пройшла плідно та на високому рівні»,- зазначив головний лікар Центру Андрій Бортнік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівняни #лікарі #семінар #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...