Справжній осередок культури презентують у Рівному

Справжній осередок культури для жителів міста презентують в цю п’ятницю в КЗ «Рівненський міський палац культури» у Рівному.

Цієї весни в КЗ «Рівненський міський палац культури» продемонструють обладнання для мультимедійних лабораторії «Medialab». Сучасні фото- та відеокамери, звукову апаратуру, монітори, ноутбуки, проектор, музичні інструменти та іншу техніку рівнянам презентували представники Польщі в рамках проекту «Інвестиція в культуру. Системні заходи з метою сприяння культурній освіті». Програма націлена на покращення технічної бази палаців та будинків культури та розвитку культурної освіти.

Тут можна навчитися створювати відеофільми, освоїти фотосправу, пройти курс занять по звукорежисурі, відвідати майстер-класи по сценічному мовленню, а також курс « IT діти ХХI». В подальшому планується розширення тематики занять. Навчання — безкоштовне. Вікових обмежень немає.

На базі сучасного обладнання та новітніх технологій усі охочі, мають змогу відвідати тематичні заняття та використати знання на практиці.

Кожен курс триватиме 1 місяць. По його завершенню учасники, які виявлять бажання продемонструвати свої роботи, зможуть взяти участь у фотовиставці, зйомках короткометражного фільму, пройти відбір на молодіжний відеоканал та записати музичний матеріал.

Програма «Medialab East» забезпечує палац культури обладнанням для проведення воркшопів та реалізації творчих проектів.

Запрошуємо Вас стати учасниками перших воркшопів в нашій лабораторії:

Пятниця 22 квітня, міський Палац культури, вул. Гагаріна,6.

Воркшоп 1: "Основи звукорежесури: Загальні положення. Підключення акустичних систем та звукопідсилювальної апаратури" запис за тел: 0976452110

Воркшоп 2: (13.30) "Сценарна справа: написання сценарію, узгодження сценарію з технічними можливостями".

Група 15 людей, без вікових обмежень. запис по тел. 0976452110.

Реєстрацію учасників розпочато:

Відправляйте лист -заявку на участь на електронну адресу вказану нижче [email protected]

Інформація в листі має бути наступна:

1. Прізвище, Ім'я

2. тел для звязку

3. Назва курсу, до якого хочете долучитись

4. Вік, професія, або де навчаєтесь деталі за тел 0976452110 адміністратор Ірина, 24-40-86.

Перелік курсів, на які Ви можете записатись: тривалість курсу 1-2 місяці, 1 заняття в тиждень А. Звукорежисура: 1)теорія і практика, підключення апаратури;

2) Практикум: Підключення акустичних систем і моніторних ліній. Комутація .

3)А. Зведення аудіодоріжок в цілісний продукт. Основи мікшування

Б.Короткометражні фільми: від ідеї до сценарію, розкадровка сцен та діалогів, підготовка до зйомок, зйомка, постпродакшн, промоція (15 учасників, вік від 16 до 60років)

В. Основи фотомистецтва: Курс для вагітних. (учасники вагітні жінки, 15 людей ). Курс для молоді: Вчимося фотографувати правильно і професійно (вік 16-35, кількість 15 ) Г. IT CLUB: Робототехніка для дітей.(вік від 8 до 16, учасників 10) Друк на 3D принтері (віл 16 до 45, учасників 10). Основи мапінгу (учасників 10)

Справжній осередок культури презентують у Рівному, фото-1
Справжній осередок культури презентують у Рівному, фото-2
медіалаб рівне
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі