В Рівному пройде ділова зустріч на тему: «Проблеми довкілля Рівненщини та шляхи їх вирішення»

Сьогодні, 20 квітня 2016 року о 13 год. у приміщенні Рівненської обласної універсальної бібліотеки відбудеться ділова зустріч на тему: «Проблеми довкілля Рівненщини та шляхи їх вирішення» (до Українського Дня навколишнього середовища, Дня землі).

Хоч якими би фантастичними успіхами не тішилося людство, настав час зрозуміти, що вони мало важать, коли на Землі немає порядку, коли існування життя на планеті опинилося під загрозою через екологічну ситуацію, котра вже близька до критичної й ініційована глобальними масштабами впливу самої людини на біосферу, на самі закони Природи.

В процесі життєдіяльності людина постійно впливає на навколишнє середовище: на землю, на грунт, на водні ресурси, фізично руйнуючи його, забруднюючи.

Земельні ресурси, на відміну від рослинних чи тваринних, не можна створити додатково, збільшити кількісно. Розмаїття природних та економічних властивостей землі визначають характер її використання. Як природний об’єкт, земельний фонд характеризуються родючістю грунтів, лісопокриттям, водним дзеркалом тощо, а як економічний об’єкт – формою власності на землю, суб’єктами володіння, користування, розпорядження нею. Кількісні та якісні параметри земельного фонду є стратегічними пріоритетами України, тому раціональне використання і охорона земель проблеми державного значення.

У обговоренні цих проблем візьмуть участь:

Галина Дмитрівна Крупко – головний інженер-грунтознавець Рівненської філії державної установи Інституту охорони грунтів України;

Олена Іванівна Водоп’ян – головний спеціаліст відділу моніторингу заповідної справи та надрокористування департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА..

Мета заходу: інформація про стан та проблеми природного середовища в Рівненській області, формуванні екологічної культури у молодого покоління, виховання громадянина, який здатний мислити екологічно, популяризація природоохоронних заходів по збереженню довкілля.

Присутні на заході студенти рівненських коледжів матимуть можливість ознайомитися з книжковою виставкою : «Раціональне використання та охорона земельних ресурсів».

Рівненська обласна бібліотека
Рівне ділова зустріч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі