«Рівнегаз» завершив 2015 рік зі збитком

8 квітня на чергових зборах акціонерів «Рівнегазу»   були присутні акціонери, які володіють 99,36% голосуючих акцій. У 2015 році чистий збиток компанії сягнув 83,4 млн грн. Головною причиною збитковості компанії стало падіння обсягів транспортування газу, яке спостерігається на Рівненщині впродовж останніх років. Минулого року компанія протранспортувала споживачам  448 млн куб. м газу, що на 19% менше, ніж у 2014 році. Для порівняння: обсяг споживання газу споживачами Рівненщини у 2012 році становив 697,4 млн куб. м газу, а у 2010 році 729,4 млн куб. м.

 

Зменшення обсягів розподілу природного газу призвело до недоотримання «Рівнегазом» у 2015 році близько 61 млн грн тарифних надходжень. Для компанії саме тарифна виручка є основним джерелом фінансування, в тому числі робіт з модернізації, обслуговування газорозподільчої мережі області. Разом з цим, на розмір збитків вплинула інфляція, адже суттєво зросла вартість технічних матеріалів, які компанія використовує у своїй поточній діяльності.
 

  • «Незважаючи на економічні труднощі, «Рівнегаз» виконав усі зобов’язання щодо обслуговування газотранспортної системи області. У 2015 році компанія інвестувала майже 18 млн. грн. у підтримку робочого стану газових мереж Рівненщини», – розповів головний інженер ПАТ «Рівнегаз» Олександр Ганжа.

 

Розглянувши результати фінансової діяльності підприємства за 2015 рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс. Також на загальних зборах були затверджені звіти Наглядової ради, Ревізійної комісії та Правління, обрано новий склад Наглядової ради та Ревізійної комісії та визначено напрямки розвитку компанії на 2016 рік, головними з яких є: виконання інвестиційної програми, розвиток та модернізація газових мереж, підвищення безпеки систем газопостачання за рахунок впровадження сучасних технологій. В зв’язку з перейменуванням назви вулиці Білякова на вулицю Івана Вишенського акціонери також розглянули питання  зміни місцезнаходження компанії

Основними акціонерами ПАТ «Рівнегаз», відповідно до реєстру власників цінних паперів, є ПрАТ «Газтек» – 47,75%, НАК «Нафтогаз України» – 25%, Матерон Лімітед (MATHERON LIMITED) – 24,8%.

Рівнегаз
Рівненщина,газ,збір акціонерів,борг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі