Сьогодні у Рівному презентують "Три сестри"

Глядачі побачать танцювальну драму , в якій пронизливі контрасти емоцій , музичних ритмів і настроїв існують в зачаровує гармонії , стираючи межі між видами мистецтв .

Танцдрама « Три сестри » - це спектакль асоціація . Вистава , яка проявляє абстрактний чуттєвий світ персонажів великої п'єси А. П. Чехова . Світ, в якому перестають мати значення конкретні герої повітового містечка початку XX століття і проявляються людські архетипи, не змінюються з початку і до кінця часів, зрозумілі як артистам і постановникам, так і будь-якого з наших сучасників .

Мучить внутрішніми протиріччями і бажанням неодмінно стати щасливими, ці люди знаходяться в постійному пошуку: вони люблять, ненавидять, роблять помилки, каються і знову намагаються знайти шлях до щастя .


Вистава концентрує текст п'єси до неймовірної щільності і гостроти, дозволяючи розкритися всьому, що зашифровано глибоко в підтекcте, встановлюючи головне правило: говорити тільки про те, що по справжньому хвилює, танцювати тільки про те, що не можна висловити словами.

Сьогодні в Рівному глядачі зможуть насолодитися сучасною постановкою !

танцдрама ТРи сестри Чехов Рівне драмтеатр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі