На Рівненщині вирізали пів-посадки дерев

Підставою для створення подібної комісії послужила заява громадянина Сергія Малатая та нібито усні звернення жителів Квасилова з проханням зрізати сухостійні дерева. Тож відповідальність за суттєве зменшення площі однієї з небагатьох зелених зон Квасилова лежить не лише на селищному голові Степанові Горбатюку, але й на членах даної комісії: заступнику селищного голови Анатолію Котовському, спеціалісту-землевпоряднику селищної ради Наталії Цимбалюк, депутатах Миколі Кобі та Віті Кисільовій, а також вже згаданому Сергієві Малатаю, а також одному з представників територіального органу Держекоінспекції, які й приймали рішення про вирізку дерев у лісопосадці.

Натомість член виконавчого комітету Квасилівської селищної ради Павло Дутко назвав рішення ліквідувати зелені насадження необдуманим і таким, яке завдало значної шкоди громаді:

- Я виявився єдиним з усіх членів виконкому селищної ради, хто відмовився голосувати за затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. Місяць тому, коли створювали комісію, що за це відповідатиме, нам казали, що в лісопосадці поблизу майданчика «Піщанка» по вулиці Вишневій зріжуть тільки кілька сухих дерев. Натомість вирізали пів-посадки гарних та високих кленів, каштанів та диких яблунь. Пам’ятаю, як в дитинстві гуляв цією посадкою зі своїми батьками і як приводив ще минулого року сюди свого сина. Взагалі, тут любили відпочивати багато мешканців селища. Тепер же рядами стоять тільки пеньки. Сумно. Рекреаційних зон у нас в Квасилові і так дуже мало, а нинішня влада замість того, щоб створювати нові, нищить ті, що залишилися.

громадської організації «Новий Квасилів»,
Рівненщина,квасилів вирізка дерев
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі