Готуємо своє тіло до літа

Перше за все потрібно налаштуватись і мати мотивацію. Сьогоднішня програма для тих кому часу на спортзал взагалі немає, але підтримати себе в формі все-одно потрібно і є бажання.

Спочатку виділіть для занять півтори—дві години в день, не менше. Тільки за цей проміжок часу м'язи можуть отримати потрібне їм навантаження, що дозволить вам радіти кінцевим результатом. В основі принципу всіх силових тренувань лежить давно розроблена методика, яка дісталася нам у спадок від древніх олімпійців. Тренуючись вони звертали увагу на поступове збільшення м'язових навантажень.

Якщо вдома немає гантелей, їх можна замінити пластиковими пляшками з водою. Їх вагу легше передбачити ніж наприклад братися за диван чи телевізор. Для зовсім архаїчного тренування підійде і рюкзак з книгами. Наприклад вдягайте його і вперед: віджимання, присідання, підтягування на турніку в коридорі.

А ще добре, якщо вдома знайдеться скакалка.

Стрибати зі скакалкою потрібно у високому темпі. Тривалість — 60–90 секунд. Якщо важко із скакалкою, то підійдуть звичайні стрибки на місці. Якщо про звичайні віджимання говорити немає потреби — всі ми знаємо як це робиться, — але посилити ефект можна, якщо при цьому ноги ставити на підвищення.

Інша група домашніх вправ — це присідання, нахили і розведення рук з гантелями. Правильно виконані вправи укріплять руки, плечі і грудну клітку. І після стрибків та вправ з гантелями можна виконати групу вправ на прес.

Всі вправи необхідно виконувати по черзі, роблячи перерву 30 секунд. Після виконаного повного кола настає дві три хвилини перерви і ми знову приступаєм до тренування — стрибки, гантелі, прес і так 2–3 рази. Загалом домашні тренування радять проводити не менше трьох разів на тиждень і принаймні один місяць. Цей комплекс вправ допоможе тілу набути рельєфніших форм, а м'язи підготувати до важчих тренувань у тренажерному залі.

radio24.ua
спорт вправи,тіло
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі