• Головна
  • ГО “Єдність” навчить безкоштовно рівнянок бути успішними бізнесвумен
Новини компаній
14:05, 17 березня 2016 р.

ГО “Єдність” навчить безкоштовно рівнянок бути успішними бізнесвумен

Новини компаній

Громадська організація «Рівненська федерація малого і середнього бізнесу «Єдність» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні запрошує усіх бажаючих жінок взяти участь у серії семінарів присвячених розвитку підприємництва: «Як українській жінці стати лідером в бізнесі?»


 - Жінки прагнуть працювати самі та надавати роботу іншим. Втім реалізація цього прагнення потребує й певної допомоги з боку органів влади та громадських організацій, - розповідає організатор освітньої програми для жінок Воробей Людмила.

– Громадська організація “Єдність” має на меті: покращити здібності та рівень компетенцій жінок в бізнесі, в також проведення конкурсного відбору найкращих соціальних бізнес-проектів серед учасниць заходів проекту. Варто зазначити, що юридична діяльність ГО “Єдність” направлена на підтримку жінок у сфері малого та середнього бізнесу та формування активного середовища для жінок-соціальних підприємниць в м. Рівне та Рівненській області.

ГО “Єдність” навчить безкоштовно рівнянок бути успішними бізнесвумен (фото) - фото 2

ГО “Єдність” навчить безкоштовно рівнянок бути успішними бізнесвумен (фото) - фото 2

Організатори зазначають, що цільовою аудиторією проекту є жінки-власниці малого або середнього бізнесу, які бажають вийти на новий рівень розвитку, представниці неурядових організацій (НУО) та жінки, які бажають започаткувати власний бізнес.

В проекті приймуть участь близько 200 учасниць – жінок.

Низка освітніх семінарів сприяння розвитку підприємництва серед жінок мають сприяти становленню рівних прав та можливостей жінкам і чоловікам при здійснені підприємницької діяльності, адже вони направленні на забезпечення  підвищення їх лідерського потенціалу, суспільної активності та розширення економічних можливостей жінок-підприємниць.

Протягом семінарів жінки-підприємці матимуть можливість навчатися та спілкуватися з однодумцями, які щодня зустрічаються зі схожими викликами і труднощами. Учасниці будуть ділитися власним досвідом, ідеями та досягненнями у веденні бізнесу. Одна із цілей проекту − створити середовище для стимулювання розвитку жіночого підприємництва в Україні.

Проект стане однією з цеглинок у побудові власної успішної справи. А ще — дозволить жінкам підприємницям долучитися до неформального кола однодумців, щоб разом шукати найефективніші шляхи розвитку власного бізнесу у рідній країні.

Проект допоможе жінкам-підприємцям повірити у власні сили та зрозуміти, що завжди можна знайти гідну альтернативу. А це — надзвичайно корисне вміння в умовах українського ринку, що залишається досить жорсткими для ведення бізнесу.

ГО “Єдність” навчить безкоштовно рівнянок бути успішними бізнесвумен (фото) - фото 3

ГО “Єдність” навчить безкоштовно рівнянок бути успішними бізнесвумен (фото) - фото 3

Мета проекту:
– збільшення економічних можливостей, посилення лідерських здібностей, соціальної незалежності та забезпечення гідного життя для жінок;
- стимулювати розвиток жіночого підприємництва, розглянути приклади успішних підприємниць, показати шлях для розвитку та пошуку нових перспектив.

Формат проекту передбачає 4 практичних модулі по 2 семінари кожен з кращими експертами, по закінченню 4-х модулів буде проведений конкурс на найкращий соціальний бізнес-проект і визначені переможці.

Під час модулів учасниці ділитимуться власними ідеями, шукатимуть шляхи вирішення актуальних та болючих питань, зустрічаються з успішними жінками-підприємцями.

В рамках проекту відбудуться наступні модулі:

Модуль1. «Жінка–лідер в сучасному світі. Розвиток якостей характеру жіночого лідерства»;

Модуль 2. «Досягнення успіху по-жіночому. Як вибудувати пріоритети в житті та визначити цінності для гармонійного розвитку»;

Модуль 3. «Розвиток своєї власної справи. Механізми підбору персоналу та партнерів, розвиток ідеї»;

Модуль 4. «Як зробити бізнес ефективним? Пошук джерел стартового капіталу. Ефективне бізнес-планування та реалізація соціальних бізнес-проектів».

У результаті проведення даного модуля кожна жінка зможе самостійно скласти бізнес-план власної справи.

По закінченню 4-х модулів проекту буде оголошено про проведення конкурсу на найкращий соціальний бізнес-проект серед учасниць проекту. По закінченню конкурсу буде відібрано 3-х переможців з найкращими функціонуючими соціальними бізнес-проектами.

Усім бажаючим жінкам можна зареєструватися для участі у проекті за посиланням:
http://goo.gl/forms/WObndA8yhh.
(093) 004-46-04
 (097) 405-33-95
(066) 825-51-75
Також  анкета для реєстрації знаходиться на наших сторінках:
https://www.facebook.com/business.development.rv.ua
http://vk.com/business_development_rv_ua
Термін дії проекту: 01.03.2016 – 31.10.2016
Участь у проекті безкоштовна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГО Єдність #жінка #навчання #бізнесвумен
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...