• Головна
  • До ідеї організації «ідеальних» тендерів громадські активісти закликають долучитися бізнес та владу
17:00, 26 січня 2016 р.

До ідеї організації «ідеальних» тендерів громадські активісти закликають долучитися бізнес та владу

Керівник громадської ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук звернувся до представників бізнесу та влади з пропозицією організувати на Рівненщині кілька показових, абсолютно прозорих та максимально ефективних, з точки зору витрачання бюджетних коштів, державних закупівель.

Громадська ініціатива «За чесний тендер» - це об’єднання громадських активістів Рівненської області, які ставлять за мету підвищення ефективності використання бюджетних коштів через впровадження системи громадського контролю, в т.ч. шляхом моніторингу державних закупівель.

Громадські активісти звертаються як до розпорядників бюджетних коштів, так і до представників бізнесу, які зацікавлені у чесній конкуренції на ринку державних закупівель з пропозицію долучитися до процесу підвищення ефективності та чесності в тендерах.

Бізнес часто нарікає на те, що умови конкурсних торгів часто прописуються «під когось», гроші за виконані роботи не виплачуються вчасно, контролюючі органи мають зайві претензії до «несвоїх» учасників тендерів. З іншого боку, часто розпорядники бюджетних коштів нарікають на пасивність бізнесу, який не хоче йти на тендери.

Активісти громадської ініціативи «За чесний тендер» висловлюють готовність виступити третьою стороною, яка усунувши усі негативні фактори сприятиме підвищенню конкуренції, довіри та прозорості. Використовуючи засоби публічності, залученням юристів, які консультуватимуть підприємців, представників влади тощо вони готові допомогти усунути усі суб’єктивні чинники на шляху підвищення ефективності держзакупівель на Рівненщині.

Ідеальним, на думку активістів, буде той тендер, участь в якому візьме не 2, а 5-7 учасників, де умови сприятимуть максимальній конкуренції та якості, де не будуть відкинуті дешевші пропозиції через абсолютно формальні причини, які не впливають на результат, а лише призводять до бюджетних втрат на десятки мільйонів гривень щороку.

За детальнішою інформацією звертайтеся – Святослав Клічук 096-006-89-23

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громада #чесно #активісти #місто #тендери
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...