• Головна
  • У процесі реформування залізничної галузі систему медичних оглядів буде збережено
16:30, 2 листопада 2015 р.

У процесі реформування залізничної галузі систему медичних оглядів буде збережено

Після закінчення корпоратизації Укрзалізниці в галузі буде збережено систему проведення профілактичних медичних оглядів працівників залізничного транспорту, – про це повідомили в Управлінні охорони здоров’я Укрзалізниці.

«Проведення профілактичних медичних оглядів наразі відбувається за укладеними з медичними закладами залізниць договорами. У подальшому буде організовано проведення періодичних профілактичних медичних оглядів на базі медичних закладів, що увійдуть до Філії «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця» та в територіальних закладах охорони здоров’я, наближених до місць праці залізничників. І в першу чергу договори на проведення профілактичних медичних оглядів будуть укладатися з медичними закладами залізниць, які наразі передаються до комунальної власності», – пояснив начальник Управління охорони здоров’я Укрзалізниці Олександр Бабіч. – Питання організації проведення медичних оглядів працівників залізничного транспорту після реєстрації ПАТ «Укрзалізниця» знаходиться на контролі в Мінінфраструктури».

Проведення передрейсових та післярейсових медичних оглядів локомотивних бригад у закладах охорони здоров’я, що передаються в комунальну власність, до кінця поточного року проводяться згідно з укладеними договорами. У зв’язку з виникненням питань закриття деяких здоровпунктів за відсутності фінансування з місцевих бюджетів планується поступове введення здоровпунктів до структури дорожніх лікарень, які увійшли до ПАТ «Укрзалізниця». У подальшому на базі створеної мережі здоровпунктів планується організація цехових лікарських дільниць, що дозволить зберегти систему контролю за станом здоров’я та диспансеризацію залізничників.

Незважаючи на суттєве скорочення мережі галузевих медичних закладів, основним завданням закладів охорони здоров’я ПАТ «Укрзалізниця» в подальшому залишається виконання специфічних функцій щодо забезпечення медичних аспектів безпеки залізничних перевезень, які передбачають проведення всіх видів медичних оглядів працівників залізничного транспорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#укрзалізниця #залізничний транспорт #медичні огляди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...