За останні кілька років різноманіття пластикових карток в наших гаманцях росте з великою швидкістю. Це дисконтні, подарункові, членські пластикові картки, картки на знижку та, звісно ж, банківські пластикові картки. Вони корисні не тільки для користувачів, але й для підприємств, розкриваючи великий спектр можливостей.

Навіщо потрібні пластикові картки?

По-перше, вони дуже зручні у використанні. Вони не мнуться, зображення не стирається, займають мало місця.

По-друге – повертають приємні спогади. Відкриваючи свій гаманець, ви повертаєтесь до спогадів про розкішний обід, вдалу покупку одягу, заняття в спортзалі. Кольори, шрифти, логотипи – все це пов’язує пластикову карту з брендом, ненав’язливо рекламуючи і заохочуючи до повторної покупки.

По-третє, це приємні бонуси. Коли ви отримуєте дисконтну пластикову картку, карту лояльності чи клубну карту – вам надаються переваги, як користувачеві. Одні пластикові картки надають знижки, інші – можливість придбати товар по спеціальним цінам, треті – доступ до обмежених послуг. Ці переваги не доступні звичайним користувачам без пластикової картки.

Якимось чином ці карти здаються більш особистими, ніж готівка, а також, можливо, тому, що вони пов'язані з продажем чогось конкретного, що вам подобається. Подарункові карти також показують, що ваші друзі звернули увагу перед на святом на подарунки. Вони знають, що ви хочете.

Як виготовляються пластикові картки

З огляду на захоплюючий дизайн пластикових карток, варто розказати як їх виготовляють. Цифрова друкарня VPM Поліграф використовує цифровий друк для виготовлення якісних пластикових карток.

Крім того, всі типи пластикових карток можуть бути додатково персоналізовані за допомогою застосування штрих-кодів, магнітної смуги, ембосування (видавлення номеру картки), QR-кодів та безконтактного чіпа.

Щоб придати додаткові візуальні ефекти для покращення зовнішнього вигляду пластикових карток використовують матове чи глянцеве ламінування. Можливе тиснення металевою фольгою золотого чи срібного кольору. Також за потребою наноситься голограма.

Отже, варіанти використання пластикових карток величезні:

  • Дисконтні;
  • Клубні та членські;
  • Страхові;
  • Бензинові;
  • Медичні;
  • Лояльності.

Подібно до того, як смартфон став не просто мобільним телефоном, а й календарем, камерою, плеєром і т.д. - пластикова карта стала додатковим сучасним каналом для торгівлі та зв'язку.