Мабуть, дуже невелика кількість жінок в Україні ніколи не робили завивку волосся. Сьогодні це досить поширений спосіб створити свіжий образ без необхідності перефарбовувати волосся або робити нову стрижку. Весна взагалі чудова пора і в голову багатьом представницям прекрасної статі лізуть різні думки з приводу змін свого іміджу, який нерідко асоціюється із зачіскою і стрижкою.

Коли є невизначене бажання щось змінити, але в той же час є багато сумнівів, варто відійти від думки щось підстригти, вкоротити або пофарбувати. Можливо, придбання професійної плойки для завивки волосся (https://vicshop.com.ua/uk/parikmaherskie-instrumenty/plojki/) стане для Вас найкращим рішенням. Як би там не було, в будь-якому випадку хороша плойка для завивки ніколи Вам не завадить. У місті Рівне купити такий інструмент можна в інтернет-магазині VICshop. Найближча філія знаходиться у Львові, тому доставка у Рівне займе Всього декілька днів.

На перший погляд, завивка плойкою здається зовсім простим заняттям, але це далеко не так. Наприклад, за допомогою моделі з діаметром 33 мм, Ви зможете створити справжні голлівудські великі локони і приємно здивувати оточуючих своїм образом. Зовсім не обов'язково крутити всю голову, досить накрутити всього кілька пасом і у Вас вже свіжий і неповторний образ. Технік завивки дуже багато, наприклад, волосся можна закручувати як від кореня, так і від середини, щоб підкручені були тільки кінці.

Універсальні конусні плойки дозволяють створювати локони різного діаметру. Ви можете кожен раз створювати хвилі різного розміру або виконати завивку починаючи з великих локонів біля кореня і дрібніших до кінчиків волосся. Ще однією перевагою конусної плойки є її велика робоча поверхня, що дозволить завивати довге волосся. Наприклад, модель BaBylis PRO BAB2669PYE має найдовшу робочу поверхню, що дозволить закручувати найдовше волосся.

Зрозуміло, що для якісної завивки вам знадобитися і якісний інструмент. Серед сучасних професійних плойок на ринку варто виділити моделі BaByliss PRO і TICO Professional. Перед вибором обов'язково врахуйте діаметр, який Вам найбільш краще підійде. Згадайте, якщо Ви раніше робили накрутку на бігуді, то Ви, напевно, пам'ятаєте який розмір локонів Вам більше підійде. Наприклад, для довгого волосся потрібні плойки з діаметром від 32 мм і вище, а для короткого навпаки -18 - 19 мм. Діаметр плойки 25 мм є самим універсальним і дозволяє створювати завивку на різній довжині волосся.

Варто відзначити, що професійні інструменти мають сучасне покриття з кераміки, турмаліну або титану, тому Ви можете бути спокійні за здоров'я свого волосся. До того ж з кожним роком виробники приділяють багато часу здоров'ю волосся при виробництві нових моделей. Наприклад, моделі щипців TICO Nanoceramic мають сучасне покриття з мелкодисперсіонної кераміки, що підвищує рівень ковзання по волоссю і збільшує час ефекту завивки.

Наявність щипців для завивки волосся вдома дозволить Вам виконувати завивку волосся, не гірше ніж в салоні краси. Просто потрібно трошки потренуватися і все у Вас вийде. Головне це правильно виставити температуру і не перестаратися з часом нагріву, а решта за Вас зробить інструмент.