Колись їжу було прийнято вважати їжею бідняків і суто традиційним явищем італійської культури. Коли сьогодні нам кажуть про страви традиційної італійської кухні, то пам'ять відтворює картинки, що зображують апетитну національну їжу. І мова йде не стільки про спагетті, оссобуко (ossobuco), мінестроне (minestrone), лазаньї (lasagna), різотто (risotto), антипащі (antipasti), карпаччо (carpaccio) або тірамісу (tiramisu), скільки про ароматну, смачну піцу (pizza) від майстрів ПіццБург https://pizzburg.com.ua/.

Загальновідомо, що слово піца (pizza) походить від назви прісного хліба («pizea»), що представляє собою невеликий коржик з тіста, випечений у печі і приправлений різними начинками або приправами. Насправді, коріння відомої сьогодні кожному страви знаходяться на землі древньої Еллади. Грецьке походження цього блюда не викликає ні в кого сумнівів. У Греції така лепешка виконувала ще й роль своєрідної імпровізованої тарілки. Неаполітанську піцу, випечену в спеціальній печі з піддоном з цегли на полінах, прийнято вважати справжньою італійською піцою. Найдавнішим рецептом визнають піцу, іменовану «Маргарита». Ця страва являє собою випічку в національних італійських кольорах. Піца прикрашена червоними томатами, білим сиром моцарелою і зеленим базиліком. Згодом поширення отримав закритий варіант піци - кальцоне.

Сьогодні піца здобула світову славу, обростаючи в кожному конкретному куточку світу своїми особливими рецептами і унікальними інгредієнтами, властивими виключно даному конкретному регіону. Ця обставина дозволяє цьому чудовому блюду бути неповторним, приваблювати унікальний національний характер при збереженні традиційних грецьких і італійських коренів.