Польська мова, як українська і російська, входить у слов'янську групу, тому для нас вважається не самим складним у вивченні. Достатньо кілька місяців пожити в Польщі, щоб навчитися розуміти їх говір. Правда, сьогодні все більше туристів та тих, хто шукає роботу в Польщі, хочуть вивчити мову на батьківщині, щоб відчувати себе комфортно і впевнено в чужій країні. Зробити це можна самостійно або пройти курс польської мови в “ОсвітаПоль”. Кожен спосіб має свої нюанси, про які ми і поговоримо.

Самостійне вивчення польської мови

Зараз існує безліч онлайн-ресурсів, за допомогою яких можна вивчити польську мову. Успіху досягти реально, якщо проявити наполегливість, силу волі і цілеспрямованість. З одного боку, це величезний плюс, так як можна заощадити гроші на курси, але з іншого — мінус, так як біля Вас не буде людини, яка зможе слідкувати за вимовою і виправляти помилки. Особливо важко освоїти письмову мову, адже в польському багато схожих за написанням слів, які просто потрібно запам'ятати і зрозуміти, де який контекст вживається.

Курси польської мови

Школа польської мови,Занятия з викладачем допоможуть швидко, якісно і ефективно вивчити польську мову. Працюючи в невеликій групі, з'являється більше можливостей для комунікації і рішення проблемних ситуацій, які можуть виникнути в процесі спілкування з іноземцями. Курси проводяться за авторськими методиками, що враховують мету вивчення мови групою і наявний рівень знань кожного слухача курсів. Для кращого сприйняття абстрактних понять і граматики, навчання будується з опорою на рідну мову.

Незалежно від обраного способу навчання, щоб швидше і якісніше вивчити іноземну, педагоги рекомендують щодня переглядати відео та слухати аудіо польською, читати оригінальну літературу, замітки з газет. Можна завести зошит, куди Ви будете записувати всі польські слова, що мають протилежне значення порівняно з українською мовою.

Якщо Ви розумієте, що без допомоги і підтримки викладача буде складно, зверніться в школу польської мови — “ОсвітаПоль”, де окрім вивчення польської мови, у Вас є можливість скористатись послугою з інформаційного супроводження Вашого вступу, тому Ви можете почувати себе надійно і захищено аж до отримання легитимації (польского студентського квитка). Виберіть курс загального польський або інтенсивний, і всього за кілька місяців Ви зможете відчувати себе впевнено і сміливо вирушати в незнайому країну, не боячись бути незрозумілим.