Щодня в світі відбувається безліч подій. Деякі з них незначні і становлять інтерес тільки для певної категорії населення. Інші більш масштабні і цілком можуть торкнутися кожного з нас. Саме тому багато хто воліє бути в курсі того, що відбувається.

Сьогоднішня ситуація в світі досить нестабільна. Теракти, авіакатастрофи, загроза ІГІЛ, епідемії, проблеми Європейського Союзу, військові дії в Сирії змушують турбуватися все світове співтовариство. Володіючи подібною інформацією, ми можемо зробити висновок, чи варто вирушати в певну країну на відпочинок, послугами якої авіакомпанії не варто користуватися і т.п. Люди ділової сфери також можуть спрогнозувати вплив подій на економіку і зрозуміти, яким чином потрібно далі розвивати свій бізнес, які дії найрозумніше зробити, щоб отримати прибуток.

Але в особливості кожну людину хвилюють новини, які стосуються безпосередньо країни, громадянином якої вона є. Так, наприклад, наші співвітчизники воліють бути в курсі всіх подій, які відбуваються в Україні. Адже всі ці зміни з великою ймовірністю можуть позначитися на нашому житті.

Дізнатися всі актуальні новини в Україні ви зможете, відвідавши портал телеканалу 24. На 24tv.ua ви знайдете тільки цікаві та перевірені журналістами факти. Ресурс постійно оновлюється. Тут ви можете дізнатися про подію практично відразу ж після того, як вона відбудеться. Всі останні новини подаються в зручній формі –  у вигляді короткої хронології. Щоб дізнатися більш детальну інформацію, вам потрібно лише перейти на сторінку зі статтею.

Також ви можете читати новини за рубриками сайту. Наприклад, якщо вас цікавлять реформи, законопроекти, події у Верховній Раді, рішення президента, дії України на міжнародній арені, проблем південного сходу країни, то про все це ви можете дізнатися у розділі «Політика». Також тут ви знайдете прогнози і думки експертів, стосовно майбутнього країни.

Корисною рубрикою є новини економіки. Останнім часом дана категорія цікавить не тільки людей ділової сфери. Багато хто з простих українців воліє також бути в курсі змін в економічній сфері. Криза торкнулася всіх сфер нашого суспільства. У розділі «Економіка» ви зможете прочитати прогнози, щодо гривні, дізнатися її поточний курс. Також тут публікується інформація про подорожчання продуктів, рівень заробітних плат, зміну цін на нерухомість та бензин і т.п. Вся інформація подається зрозумілою мовою.