За рахунок чого в приватному будинку забезпечується тепло? За його обігрів відповідає спеціальна техніка. Це можуть бути котли опалення або теплові насоси. Про перші вже розказано досить в різних онлайн-виданнях. Тому зосередимо увагу на теплових насосах.

Використовується така техніка для опалення будинку вже досить давно, і поки її робота нарікань не викликає. Принцип дії пристрою простий. Зовнішній елемент системи встановлюється на вулиці і накопичує тепло з відновлювальних джерел (повітря, грунт або вода). Отриманий обсяг тепла передається на бойлер, розміщений в будинку. Завдяки накопиченому ресурсу відбувається обігрів повітря в будинку. До речі, насос може гріти і воду – це дозволяє вирішити всі побутові проблеми.

Де придбати такий агрегат? Це джерело дозволить вам замовити тепловий насос в режимі онлайн. В асортименті компанії ekonomteplo.com.ua представлені найрізноманітніші типи техніки. Чи доступна вона за ціною масовому споживачеві? Так, на цей рахунок переживати не варто – компанія дотримується лояльної цінової політики. Залишається тільки перейти в її онлайн-каталоги і підібрати потрібний варіант пристрою.

У деяких користувачів мабуть виникло питання, а чи раціонально використовувати тепловий насос? Так, це досить економічне рішення. Показник енергоспоживання у даного пристрою невисокий, при цьому потужність досить значна. Таким чином, при малих витратах насос ефективно виконує свої функції.

Вигода від використання техніки стає очевидною, якщо пригадати, звідки бере тепловий насос енергію. Він отримує її з навколишнього середовища. До речі, може діяти техніка і в зворотному напрямку – передавати тепло, накопичене в будинку назовні. Навіщо це потрібно? Для ефективного кондиціонування внутрішніх зон будівлі в спеку. Як бачите, за допомогою однієї лише установки, можна вирішити всі питання, пов'язані з регулюванням мікроклімату, а заодно, забезпечити себе на цілий рік гарячою водою.

Як вибрати правильний тип насосу? У цій справі потрібен індивідуальний підхід. Підрахуйте площу житлової зони, яку треба буде опалювати або охолоджувати, з'ясуйте свої витрати води за місяць. На основі цих даних можна буде обчислити параметри насоса. До слова, брати занадто продуктивну техніку не варто – в повну силу вона використовуватися не буде, а значить, ви тільки даремно переплатите за неї.

Зверніть увагу і на тип насосу. Так, добувати тепло він здатний з різних середовищ. Визначтеся, яке саме джерело підходить найкраще для ваших цілей – вода, грунт чи повітря. На основі цього вже можна вибирати і тепловий насос.