Київ вражає не тільки своєю красою і історичними пам’ятками. Тут відкриваються прекрасні можливості для ведення бізнесу, що приваблює в місто закордонних інвесторів. Реалізувати свої професійні можливості сюди приїздять фахівці із різних країн.

Отримати дозвіл на працевлаштування Київ пропонує всім, хто хоче працювати не порушуючи українських законів. Дозвіл потрібен компаніям, що запрошують на роботу іноземних громадян, закордонні партнери, які направляють фахівців для роботи на умовах контракту в українські філії. Дозвіл знадобиться іноземцю, який започатковує свій бізнес, або якщо має намір залишитися в країні надовго, і потрібно офіційно працевлаштуватися. Для того, щоб мати можливість отримати офіційний дозвіл на працевлаштування документи направляють до служби зайнятості. Перелік необхідних документів включає заяву роботодавця про отримання дозволу на роботу для іноземця, довіреність на представлення своїх інтересів. Обов’язково надається довідка про те, що посада запропонована іноземцю не потребує доступу до держтаємниці. Копії паспорта і свідоцтва про освіту з українським перекладом мають бути завірені нотаріально. Довідками необхідно підтвердити відсутність судимості у громадянина в Україні і те, що він не хворіє хронічними захворюваннями список яких визначає МОЗ. Додається квитанція про сплату роботодавцем держмита. Щоб отримати дозвіл на працевлаштування іноземця потрібно мати документ, що засвідчує наявність освіти достатньої для зайняття певної посади. Також потрібно мати договір про наймання на роботу та медичний страховий поліс. Квитанція має засвідчити сплату держмита.

Швидкість отримання дозволу залежить від правильності складання документів. Щоб не гаяти часу слід заручитися підтримкою професійних консультантів, які зможуть надати всю необхідну допомогу.