Таке медичне обладнання, як лабораторні центрифуги призначені для того, щоб розділяти неоднорідні рідини. Більшість з них універсальні, наприклад борна кислота, і тому з успіхом застосовуються в будь-яких лабораторіях, як у медичних, так і на виробництвах.

Хоча деякі з них мають свій переважний діапазон застосування, як наприклад ЦЛУ-1. Останні найчастіше використовуються на молокозаводах та лабораторіях, де проводяться дослідження молочних продуктів та молока. За допомогою такої моделі центрифуги визначають вміст масової частки білка, або жиру в молокопродуктах.

Лабораторні центрифуги: ЦЛУ-6000

В залежності від моделі все лабораторне обладнання львів, а саме лабораторні центрифуги відрізняються по декільком параметрам, таким, як частота обертання, показники швидкості розгону/гальмування та іншим. Так центрифуга ЦЛУ-6000 дозволяє регулювати частоту обертання в межах показників від 500 до 6000 хв-1, а крок регулювання знаходиться на рівні 100 хв-1. Програмований мікропроцесор, ротор центрифуги влаштовані так, що радіальне биття (як і торцеве) пробірок зведено до мінімуму. До того ж вона укомплектована пробірками в 10 міл. та 12 міл. Також в комплект входять мурашина кислота, спеціальні гільзи-адаптери для збереження стійкості пробірок в процесі роботи центрифуги. Як і всі інші, дана центрифуга має електронне блокування, тому кришку можна відкрити лише після повного завершення циклу роботи приладу.

Універсальна лабораторна центрифуга Орбіта.

Даний прилад виготовлений зі сталі покритою спеціальною порошковою фарбою. Якщо замовник побажає, то під час складання центрифуга буде укомплектована барабаном з нержавіючої сталі. Потужний двигун забезпечує безперебійну роботу, а панель високу інформативність для користувачів. Простий алгоритм управління робить її не лише доступною, але й надійною. Інсталяційний диск збалансований так, що можливість його розбивання знижена до мінімуму. Крім того таке балансування знижує рівень виробленого шуму.