Якщо належить довга прогулянка, то квіти не слід дарувати на початку зустрічі. Дівчині буде приємно, але за кілька годин рослини зів'януть. З такої нагоди краще на хвилинку відлучитися в кінці вечора в квітковий відділ, та подарувати дівчині сюрприз. Винятком буде, якщо основну частину побачення передбачається провести в ресторані. Там можна попросити вазу, тому квіти поштучно львів можна дарувати на початку зустрічі.

Квіти дарують особисто, або з кур'єром. При особистій зустрічі достатньо вручити букет дівчині, при цьому подивитись їй в очі та посміхнутись. Можна сказати яку-небудь недбалу фразу. Наприклад, що ви побачили ці квіти та відразу подумали про неї. Жінки люблять, коли їх порівнюють з квітами, тому що вони і самі вважають їх дуже гарними.

Отже, коли замовляється доставка букетів львів, щоб не помилитися з вибором квітів, зазвичай віддають перевагу трояндам, або польовим квітам. На початку відносин вибирають світлі кольори, а потім добре підходять червоні, що символізує любов. Без приводу дарують по 1 квітці, а в свята букети. Якщо уважно вибрати квіти, не пошкодити їх по дорозі та вручити дівчині в цілості й схоронності, то при належному догляді вони ще довго будуть радувати око та нагадувати про приємні події.

Коли квіти купують заздалегідь, треба вміти зберегти їх до часу зустрічі. Тут діє кілька правил:

  • Кінчики стебел акуратно обрізають ножем (на 2-3 см);
  • Вода у вазі повинна бути кімнатної температури (воду краще налити заздалегідь, щоб відразу з вулиці ваза була вже готова);
  • Раз у 5-6 годин букет обприскують водою;
  • Примхливі троянди ставлять у воду, додавши туди 2-3 шматочки цукру. Також, якщо вони не в обгортці, на ніч їх можна покласти в таз з водою.

Можна дарувати одну троянду?

Багато чоловіків не люблять ходити з оберемками квітів, до того ж під час прогулянки, походу в кафе, або кіно великий букет викликає ряд очевидних незручностей. Немає нічого поганого в тому, якщо замість квіткової композиції доставка квітів ціни львів піднесе одна єдина троянда.