В будь-якому автомобілі після певного терміну експлуатації з'являються механічні пошкодження: подряпини, сколи, тріщини, осередки корозії. Найбільше страждають колеса. І це не дивно, адже саме вони беруть на себе основну частину зовнішніх впливів. На поверхні колісних дисків з'являються сліди, які не тільки псують зовнішній вигляд машини, але і можуть згодом стати вогнищами руйнування матеріалу. Для того щоб цього уникнути, пошкоджені диски необхідно замінити або пофарбувати.

Логічно, що заміна дисків — це крайній засіб, і якщо фарбування може вирішити проблему, то потрібно зупинитися на ній. Для того щоб заново пофарбувати колеса автомобіля, можна звернутися за допомогою у компанію Zahidcolor - фарбування автомобільних дисків тут виконується майстрами своєї справи якісно та надійно. Якщо ж ви хочете уникнути зайвих фінансових витрат, підвищити свої навички автомеханіка або просто віддаєте перевагу всі проблеми вирішувати самостійно, можна пофарбувати колеса своїми руками.

Порошковий метод фарбування дає більш якісне і довговічне покриття, тому ми розберемо саме його.

Порошкове фарбування є досить складним процесом, який при виконанні своїми руками викличе деякі складнощі. Це пов'язано з тим, що вам знадобляться певні знання, навички та наявність спеціального обладнання. Таку емаль наносять на поверхню за допомогою спеціальних розпилювачів, після чого піддають полімеризації в печі в певних температурних умовах. Тому, наважуючись на проведення процедури своїми руками, ви повинні забезпечити наявність необхідного обладнання, а також вибрати підходяще для роботи приміщення.

Для роботи цілком підійде гараж, якщо там трохи пилу, нормальна температура і досить місця. Необхідно подбати про якість освітлення — воно повинно давати можливість повноцінного візуального контролю над процесом. Для цієї мети добре підходять лампи денного світла. Обов'язковою умовою також є добре організована система вентиляції — в іншому випадку ви ризикуєте підірвати своє здоров'я.

Далі потрібно обладнати спеціальний бокс, де буде здійснюватися фарбування. Вона повинна мати в собі піч для прожарювання — для цієї мети ви цілком можете пристосувати духову шафу.

Для фарбування вам знадобиться пульверизатор з можливістю підключення стислого повітря. Можна також скористатися компресором. Він повинен мати в комплекті фільтр високого тиску.